FK Metta/Latvijas Universitāte statistika 2017.gada sezonā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 30.11.17.

Sezona ir noslēgusies, un ir pienācis laiks iepazīties ar FK Metta/Latvijas Universitāte 2017.gada sezonas skaitļiem un statistiku.

Sezonas karstumā īpaši laika nav, lai detalizēti iepazītos ar spēlētāju individuālo statistiku. Tāpēc ik gadu jau tradicionāli pēc aizvadītās sezonas atskatāmies uz to, kurš spēlējis visvairāk, kurš bijis rezultatīvākais un kuram vajadzētu kļūt disciplinētākam.

FK Metta/Latvijas Universitāte Meistarkomanda šogad aizvadījusi 30 oficiālās spēles – 25 SynotTip Virslīgas čempionātā, 3 Latvijas Kausa izcīņā un 2 pārspēlēs par vietu Virslīgā, izcīnot 6 uzvaras (4 Virslīgas čempionātā, 1 pārspēlēs, 1 Latvijas kausa izcīņā), 7 reizes spēlējot neizšķirti, un piedzīvojot 17 zaudējumus. Kopējā vārtu attiecība šajās 30 spēlēs ir 28 gūti un 51 ielaistie vārti.

Kopumā iespēja apliecināt sevi Meistarkomandas rindās tika dota 25 spēlētājiem, 4 no tiem piedzīvoja debiju Virslīgā (Varslavāns, Ozoliņš, Birka, Zēģele). Komandas vidējais vecums bija 19,96 gadi.

Visvairāk laika no visiem laukumā pavadīja pieredzējušais centra aizsargs Kirils Ševeļovs, kurš aizvadījis visas 30 spēles, maksimālās 2700 minūtes, kļūstot arī par Virslīgas čempionāta “dzelzs vīru”. Kopumā virs 2000 minūtēm laukumā pavadījuši 8 spēlētāji (Ošs, Ševeļovs, Ashrifie, Abbas, Emsis, Indrāns, Fjodorovs, Abdullahi).

Rezultatīvāko spēlētāju sarakstā pirmais ar 6 precīziem raidījumiem ir Dāvis Indrāns (5 no tiem SynotTip Virslīgas čempionātā), tālāk ar 5 seko Vladislavs Fjodorovs (2 no tiem Pārspēlēs), bet ar 4 trāpījumiem Eduards Emsis (2 Virslīgā un 2 Pārspēlēs). Visvairāk – 5 rezultatīvas piespēles izdarījis komandas kapteinis Gatis Kalniņš (Gatim arī 3 gūtie vārti), bet četras rezultatīvas piespēles Vladislava Fjodorova kontā.

Visvairāk brīdinājumus komandas rindās saņēmis Eduards Emsis un Gatis Kalniņš – kopā katram 8, bet sezonas laikā noraidījumus saņēma 3 spēlētāji, katram no tiem noraidoties reizi.