FK Metta/Latvijas Universitāte komanda spēles izskaņā piekāpjas FK Jelgava

Pēdējo mājas spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/LU komanda.

FK Metta/Latvijas Universitāte
1 - 2
FK Jelgava

Svētdien, 4.novembrī, Daugavas stadionā savu 27.kārtas spēli SynotTip Virslīgas čempionāta sezonā un pēdējo savā laukumā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, uzņemot tuvākos konkurentus turnīra tabulā – FK Jelgava.

Spēli aktīvāk iesāka mettieši, vairāk kontrolējot bumbu un veidojot pozicionālus uzbrukumus. Jelgavnieki meklēja iespējas pretuzbrukumos, un 17.minūtē vienā no epizodēm Yael Eisden atklāja rezultātu – 0:1. Pēc ielaistajiem vārtiem mājinieki turpināja kontrolēt bumbu, tomēr līdz bīstamam momentam nenonāca.

Vairākkārt labajā flangā aktīvs bija Seriba, tomēr piespēles soda laukumā partneriem neizdevās pārvērst vārtu guvumā. 40.minūtē laukuma otrā pusē pēc kļūdas aizsardzībā komandu slaidā lēcienā nācās glābt Dāvim Ošam, bet pirmais puslaiks tā arī noslēdzās ar 0:1.

Arī otro puslaiku jau kopš pirmā tiesneša svilpes brīža enerģiski iesāka mājinieki, un 54.minūtē Harmons pēc Abbasa centrējuma sita ar galvu, tomēr sitiens lidoja vārtiem pa vidu un vārtsargs bumbu tvēra, bet mirkli vēlāk pēc stūra sitiena bumba lavierēja vārtu priekšā, bet vārtos nenonāca. Briesmas radās arī pie pretējiem vārtiem, kad no vārtu priekšas sita viesi, bet Ošs kritienā bumbu atvarīja.

Spēle kļuva arvien atklātāka un arvien ātrāk uz priekšu devās FK Metta/LU futbolisti, likumsakarīgi izraujot neizšķirtu – 71.minūtē tiešo brīvsitienu no 18 metriem realizēja Dzhamalutdinov – 1:1! Tomēr pēc desmit minūtēm FK Jelgava vēlreiz izvirzījās vadībā – centrējums, sitiens ar galvu, Ošs aizķer uz līnijas, bet tiesneši fiksē vārtu guvumu – 1:2. Spēles beigās mājinieki gāja uz visu banku, tomēr izraut vismaz neizšķirtu neizdevās.