FK Metta/Latvijas Universitāte piekāpjas Riga FC futbolistiem

Ievietots 13.04.18.

Piektdien savu trešo spēli SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

FK Metta/Latvijas Universitāte
0 - 1
Riga FC

Šodien Hanzas vidusskolas laukumā savu trešo spēli jaunajā sezonā un pirmo mājās aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, tiekoties ar citu Rīgas klubu Riga FC.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā, abām komandām cenšoties pārņemt iniciatīvu. Pirmo sitienu izdarīja viesi, taču raidījums no aptuveni 20 metriem lidoja garām Dāvja Oša sargātajiem vārtiem. Turpinājumā nedaudz vairāk bumbu kontrolēja Riga FC futbolisti, taču bez bīstamiem momentiem.

20.minūtē labu reidu labajā flangā veica Kabelo Seriba, tomēr viņa piespēle soda laukumā adresātu nesasniedza. Tikmēr 26.minūtē Armands Pētersons atklāja spēles rezultātu, kad Riga FC futbolists trāpīja tālsitienu vārtu augšējā stūrī – 0:1. Arī līdz puslaika beigām laukumā bija redzama līdzīga cīņa, abas komandas tika pie pusmomentiem, tie nedaudz bija bīstamāki viesiem, tomēr rezultāts vairs nemainījās.

Spēles otro puslaiku enerģiskāk un aktīvāk iesāka mettieši, tomēr viesi centās spēli noslāpēt ar drošu spēli savā laukuma pusē. Puslaika pirmajā daļā gan Riga FC arī tika pie bīstamākiem momentiem, turklāt divas reizes glābt savu komandu nācās arī Dāvim Ošam. FK Metta/LU futbolisti tikmēr atbildēja ar pusmomentiem, tomēr uzbrukumā trūka asuma.

Puslaika otrajā daļā zaļi-baltie kļuva vēl dedzīgāki un izveidoja spiedienu uz viesu vārtiem, vairākās epizodēs aktīvi nospēlējot Matīsam Zēģelem. Izskaņā mājinieki spieda, divas iespējas bija Kovaļonokam – ja pirmajā viņam kārtīgs sitiens no soda laukuma vidus neizdevās, tad pēc Zēģeles piespēles Ņikita sita augšējā stūrī, taču nedaudz netrāpīja. Pēdējās sekundēs mettieši gāja uz pilnu banku, taču atspēlēties neizdevās.