FK Metta/Latvijas Universitāte komanda piedzīvo zaudējumu pret Riga Football Club

Ievietots 13.08.17.

Savu septiņpadsmito spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Riga FC
4 - 0
FK Metta/Latvijas Universitāte

Šodien Skonto stadionā SynotTip Virslīgas 18.kārtas spēli aizvadījusi FK Metta/LU komanda, tiekoties ar citu Rīgas vienību Riga FC.

Spēli aktīvāk iesāka Riga FC futbolisti, pirmajās desmit minūtēs divas reizes bīstami apdraudot mettiešu vārtusun reizi komandu nācās glābt arī Grigojevam. Turpinājumā vairāk bumbu kontrolēja FK Metta/LU futbolisti, pie sitiena tika Ivanovs, taču raidīja bumbu pāri vārtiem. Tomēr 23.minūtē no soda laukuma vidus rezultātu atklāja mājinieki, kad precīzs ar rikošeta palīdzību bija Andrejs Kovaļovs – 0:1.

Pēc ielaistajiem vārtiem viesi pārņēma inicatīvu, vairāk kontrolējot bumbu un meklējot iespējas rezultāta izlīdzinājumam, taču uzbrukumā pietrūka asuma. Tikmēr 36.minūtē pie otriem vārtiem pēc sitiena no asa leņķa komandu jau glāba Grigorjevs. Tomēr izcilākā epizode puslaikā bija piecas minūtes vēlāk pie Riga FC vārtiem – vispirms bumba pēc Fjodorova sitiena lēkāja pa vārtu līniju, taču uzreiz pēc tam Indrāns no 5 metru attāluma sita pāri. Kas neizdevās viesiem, izdevās mājiniekiem – pēc standartsituācijas 2:0 uz ģērbtuvēm panāca Kaspars Gorkšs.

Otrā puslaika sākumā nedaudz vairāk bumbu kontrolēja mājinieki, taču uzreiz pēc tam iniciatīvu pārņēma FK Metta/LU futbolisti, izveidojot divas fantastiskas vārtu gūšanas iespējas, taču ne Abdullahi, ne Ivanovam sitienus no soda laukuma vidus realizēt neizdevās. Tomēr 67.minūtē ātrajā pretuzbrukumā Riga FC guva vēlvienus vārtus, kad ar galvu precīzs bija Punculs – 0:3.

Turpinājumā mettieši metās atspēlēt kaut vienus vārtus, aktīvi un enerģiski devās uz priekšu, taču iekrita vēl vienā pretuzbrukumā, kurā ar precīzu tālsitienu izcēlās Vaščuks – panākot 0:4.. Līdz spēles beigām FK Metta/LU komanda meklēja iespējas gūt vismaz goda vārtus, pie momenta arī tika Ivanovs, taču no soda laukuma robežām sita pāri. Spēle tā arī noslēdzās ar rezultātu 4:0. Debiju Virslīgā šajā spēlē piedzīvoja 17 gadus vecais Emīls Birka.