FK Metta/Latvijas Universitāte papildlaika izskaņā piekāpjas Spartaks Jūrmala futbolistiem

Ievietots 17.08.17.

Latvijas Kausa izcīņas 1/4 fināla spēli aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Spartaks Jūrmala
1 - 0
FK Metta/Latvijas Universitāte

Šodien Jūrmalā, Slokas stadionā, 2017.gada Latvijas Kausa izcīņas 1/4 fināla spēli aizvadījusi FK Metta/LU komanda, tiekoties ar vietējo Spartaks Jūrmala komandu, kas ir šī brīža čempione un līdere Virslīgas čempionātā.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā, abām komandām cenšoties iegūt iniciatīvu, taču bīstamu momentu pirmajās minūtēs nebija. 16.minūtē labu reidu flangā veica Usman Abbas, taču viņa raidījumu vārtu virzienā mājinieku vārtsargs atsita. Sešas minūtes vēlāk neparocīgu sitienu izdarīja Spartaks Jūrmala uzbrucējs, bet Dāvis Ošs sitienu atvairīja. 27.minūtē lieliski soda laukumā ielauzās Kabelo Seriba, taču viņa piespēle gar vārtiem tika pārtverta.

Puslaika noslēdzošajā daļā laukumā joprojām bija redzama līdzīga cīņa, neliels pārsvars bumbas kontrolē bija Spartaks Jūrmala, un komandas apmainījās ar diviem labiem momentiem – vispirms Dāvis Ošs ne bez pūlēm atsita jūrmalnieku spēlētāja sitienu no 16 metriem, taču 38.minūtē pēc lieliska Šibasa centrējuma uzreiz no gaisa soda laukumā sitienu izdarīja Fjodorovs, taču spartakiešus glāba vārtsargs.

Otrā puslaika sākumā bumbu vairāk kontrolēja mājinieki, kamēr mettieši meklēja iespējas pretuzbrukumos, vienā no tiem labā sitiena pozīcijā nonāca Ivanovs, taču viņa sitienu aizsargi noslāpēja. Tomēr 63.minūtē Ņikitam Ivanovam bija izcilākā iespēja spēlē, taču viņa sitiens no tuvas distances neticamā kārtā atsitās pret abiem vārtu stabiem, vārtos nenonākot. Puslaika otrajā pusē komandas spēlēja piesardzīgāk, un kopš Ivanova iespējas momentu kādu laiku nebija.

72.minūtē gan mettieši pēc kļūdas iekrita aizsardzībā, taču Ivančic no soda laukuma vidus sita garām. Mirkli vēlāk Ivanovs un Abdullahi aizskrēja divatā pret aizsargu, tomēr pārsvars tika izniekots pat netiekot pie sitiena. Līdz puslaika beigām abas komandas mēģināja izraut uzvaru, pārsvars bumbas kontrolē bija mājiniekiem, tikmēr laukuma otrajā pusē kompensācijas laikā soda laukumā krita Indrāns, taču tiesneša svilpe klusēja. Tas nozīmēja, ka spēlē bija sagaidāms papildlaiks.

Pagarinājuma pirmajā puslaikā liels spiediens padevās spartakiešiem, draudīgi uzbrūkot mettiešu vārtiem, taču tā noslēgumā divos labos pretuzbrukumos aizskrēja viesi, tomēr uzbrukumā trūka precizitātes. Otrajā pagarinājumā laukumā bija redzama līdzīgāka cīņa, tomēr 113.minūtē pēc stūra sitiena ar galvu Spartaks Jūrmala vadībā izvirzīja Gauračs – 0:1. Līdz spēles beigām FK Metta/LU futbolisti pilniem spēkiem devās uz priekšu, vairākas reizes bumba lēkāja soda laukumā, taču iedabūt vārtos to neizdevās, piedzīvojot sāpīgu zaudējumu papildlaika izskaņā.