FK Metta/Latvijas Universitāte otrajā puslaikā piedzīvo zaudējumu pret Riga FC

Miks Vilkaplāters
Ievietots 06.10.18.

Savu kārtējo spēli SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/LU komanda.

Riga FC
2 - 1
FK Metta/Latvijas Universitāte

Sestdien, 6.oktobrī, FK Metta/Latvijas Universitāte komanda aizvadījusi savu 24.kārtas spēli SynotTip Virslīgas čempionātā, Skonto stadionā tiekoties ar citu galvaspilsētas klubu, šī brīža līdervienību – Riga FC. 

Spēle iesākās līdzīgā cīņā un abas komandas apmainījās ar sitieniem pa vārtiem – Ivanova raidījumu tvēra vārtsargs, bet mājinieku sitieni mērķi nesasniedza. Kopumā bumbu vairāk kontrolēja Riga FC futbolisti, kamēr mettieši vairākkārt devās ātros un bīstamos pretuzbrukumos.

Viesi veiksmīgi un droši darbojās aizsardzībā, un 29.minūtē tika par to atalgoti uzbrukumā – Ņikita Ivanovs individuāli nospēlēja lieliski un raidīja bumbu vārtu tīklā – 1:0! Pēc gūtajiem vārtiem zaļi-baltie turpināja aktīvi, vairākas reizes īstenojot ātras pārejas no aizsardzības uzbrukumā. Izskaņā pēc stūra ar galvu sita Liepa, tomēr trāpīja tīklam no otras puses.

Otro puslaiku aktīvāk iesāka mājinieki, daudz vairāk kontrolējot bumbu un bīstami apdraudot mettiešu vārtus, tomēr aizsardzība un Dāvis Ošs darbojās nevainojami. Tomēr 61.minūtē uz viesu vārtiem tika fiksēts ļoti strīdīgs 11 metru soda sitiens, un tas tika realizēts – 1:1.

Diemžēl sešas minūtes vēlāk rezultāts kļuva nelabvēlīgs, kad pretinieki ar galvu panāca jau 1:2. Līdz spēles beigām galvenais tiesnesis piešķīra daudz sodu un brīdinājumu, spēles izskaņa iznāca ļoti saraustīta un paužu pilna – beigās tālsitienu izdarīja Abbas, tomēr mettiešiem pietrūka, lai izrautu vismaz neizšķirtu. 1:2.

Riga FC – FK Metta/Latvijas Universitāte

2:1 (0:1)

FK Metta/Latvijas Universitāte:

Dāvis Ošs, Usman Abbas, Krists Kristers Gulbis, Kirils Ševeļovs, Kabelo Seriba, Kristaps Liepa, Rihards Ozoliņš, Tamirlan Dzhamalutdinov, Vladislavs Fjodorovs, Ņikita Ivanovs, Ņikita Kovaļonoks

Uz maiņu:

Van Dave Harmon, Renārs Varslavāns, Rendijs Šibass

Brīdinājumi:

Kristaps Liepa, Krists Kristers Gulbis, Usman Abbas, Kabelo Seriba, Ņikita Ivanovs

Noraidījumi:

Krists Kristers Gulbis

Nākamā spēle:

Daugavas stadions, Liepāja

Sestdiena, 20.oktobris, plkst. 17:00

FK Liepāja/Mogo – FK Metta/Latvijas Universitāte