FK Metta/Latvijas Universitāte komanda piedzīvo minimālu zaudējumu pret FK Palanga

Ievietots 07.09.18.

Pārbaudes spēli Lietuvā aizvadījusi FK Metta/LU komanda.

FK Palanga
1 - 0
FK Metta/Latvijas Universitāte

Piektdien, 7.septembrī, Lietuvas kūrortpilsētā Palangā pārbaudes spēli pret vietējo FK Palanga komandu aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Aizvadītā spēle kalpoja kā sagatavošanās pārbaudes spēle pirms 15.septembrī gaidāmās SynotTip Virslīgas čempionāta spēles pret FK Ventspils, kas norisināsies Daugavas stadionā.

Kopumā jāatzīst, ka šajā spēlē daudz aktīvāki un enerģiskāki uzbrukumos bija mettieši, iegūstot pārsvaru gan bumbas kontrolē, gan izveidoto momentu ziņā. Tikmēr mājinieki īpaši daudz vārtu gūšanas iespējas neizveidoja, vairāk meklējot iespējas pretuzbrukumos, bet pirmajā puslaikā vienu no tiem leišu komanda izmantoja, izskrienot vienatnē pret Dāvi Ošu un panākot 1:0.

Otrajā puslaikā zaļi-baltie metās atspēlēties, vairākkārt labās pozīcijās nonākot Dolo, tomēr viņa centieni tika neitralizēti. Vienā no epizodēm bīstams soda sitiens no 18 metriem padevās Jēkabam Lagūnam, tomēr bumba nodevīgi aizspurdza gar pašu vārtu stabu. Pašā spēles izskaņā mājinieku soda laukumā atradāsatra Kirils Ševeļovs, nonāca teicamā sitiena pozīcijā, tomēr sitienu kapteinim izdarīt neļāva, un mettieši piedzīvoja minimālu zaudējumu.