FK Metta/Latvijas Universitāte komanda pēdējā mājas spēlē uzņems FK Jelgava

Miks Vilkaplāters
Ievietots 31.10.18.

Pēdējo mājas spēli Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta/LU komanda.

FK Metta/Latvijas Universitāte
1 - 2
FK Jelgava

Pēdējā mājas spēlē nodrošināt 6.vietu – nāc un atbalsti Meistarkomandu svarīgajā mājas spēlē!

Svētdien, 4.novembrī, Daugavas stadionā savu pirmspēdējo spēli SynotTip Virslīgas čempionātā un pēdējo mājās aizvadīs FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, uzņemot tuvākos sekotājus FK Jelgava.

Mettieši oktobra mēnesī izcīnījuši trīs uzvaras – pārbaudes spēlē Lietuvā ar 2:0 pārspēts kaimiņvalsts augstākās līgas klubs FK Jonava, kā arī pēdējās divās čempionāta spēlēs ar 1:0 un 2:0 uzveiktas attiecīgi FK Liepāja/Mogo un Valmiera Glass ViA komandas. Virslīgā divas spēles pēc kārtas ir uzvarētas, dodamies pēc trešās!

Šosezon abas komandas savā starpā tikušās trīs reizes, pirmajā reizē izspēlējot neizšķirtu 1:1, otrajā mettiešiem piedzīvojot minimālu zaudējumu ar 0:1, bet 1.septembrī izcīnot skaistu uzvaru ar 3:0.

Šobrīd turnīra tabulā abas komandas atrodas blakus – mettieši ar 19 punktiem ir sestie, kamēr FK Jelgava ir septītie ar 18 izcīnītajiem punktiem. Ceram turpināt uzvaru sēriju, iekrāt 3 punktus arī šajā spēlē un saglabāt 6.vietu turnīra tabulā!

Stadionā Tevi pēdējā mājas spēlē sagaida īsti futbola svētki, kā arī dažādas aktivitātes, tai skaitā tradicionālais Pica LuLu konkurss. Tāpat kā ierasts tribīņu centrālajā zonā varēs tikt pie alus no “Labietis”, atsvēdzinoša un garda saldējuma no “Skrīveru saldējums”, kā labumiem no Co-store kafija un Ciemakukuļa konditorija.

Gaidāmo spēli varēs redzēt Best4Sport TV kanālā, kā arī vietnē Shortcut. Tāpat tiks nodrošināta teksta tiešraide FS Metta twitter kontā.

Klātienes cīņa par 6.vietu Daugavas stadionā – uzvaras gadījumā kļūsim jelgavniekiem neaizsniedzami un nodrošināsim sesto pozīciju – nāc un atbalsti!

Nestāvi rindā – iegādājies internetā un nāc uz spēli jau ar biļeti ŠEIT.
Biedra kartei piesakies ŠEIT

FK Metta/Latvijas Universitāte – FK Jelgava

Daugavas stadions, Rīga

Svētdiena, 4.novembris, plkst. 14:00