FK Metta/Latvijas Universitāte komanda pārspēles iesāk ar neizšķirtu izbraukumā pret FK Progress/AFA Olaine

Ievietots 16.11.17.

Pirmo spēli izbraukumā cīņā par vietu 2018.gada SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/LU komanda.

FK Progress/AFA Olaine
1 - 1
FK Metta/Latvijas Universitāte

Pirmo cīņu pārspēlēs par vietu 2018.gada SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, Olaines pilsētas stadionā tiekoties ar vietējo FK Progress/AFA Olaine.

Spēles sākumā liels pārsvars bija mettiešiem, kas ātri atspoguļojās rezultātā – 7.minūtē no vārtu priekšas ar precīzu sitienu atzīmējās Eduards Emsis – 1:0! Arī turpmākās minūtes FK Metta/LU komanda saglabāja iniciatīvu, kamēr FK Progress/AFA Olaine meklēja laimi pretuzbrukumos. Un tomēr vienā no tiem veiksmīgi pret vārtiem aizskrēja Vugar Askerov, ar nelielu veiksmes palīdzību izlīdzinot rezultātu – 1:1.

Puslaika otrajā pusē pret vārtiem izrāvās Abdullahi, viņa sitienu vārtsargs atsita, taču atlēkušo bumbu pāri vārtiem raidīja Gatis Kalniņš. Mirkli vēlāk Kalniņš nometa pa sitienam Fjodorovam, kas no lieliskas pozīcijas sita virsū vārtsargam. Puslaika izskaņā komandas apmainījās ar diviem bīstamiem momentiem – Askerova sitienu no 16 metriem atvairīja Dāvis Ošs, kamēr laukuma otrā pusē Abbasa tālsitienu atsita Muižnieks.

Arī otro puslaiku aktīvāk iesāka mettieši, un jau pašā sākumā pēc Indrāna centrējuma ar galvu sita Kalniņš, taču vārtsargs ar pūlēm sitienu atvairīja. Turpmākās minūtes viesi pamatīgi olainiešus iespieda savā soda laukumā, taču uzbrukumā trūka precizitātes. 62.minūtē pie fantastiskas iespējas tika Seriba, taču atkal vietā bija mājinieku vārtsargs.

Arī puslaika otrajā pusē FK Metta/LU futbolisti dominēja laukumā, pārliecinoši kontrolēja bumbu, un 72.minūtē pie izcilas izdevības tika Abdullahi no pašas vārtu priekšas gan sitot garām. Noslēgumā pie noraidījuma tika Dāvis Sandis Strods, mettieši turpināja uzbrukt, taču rezultāts vairs nemainījās, komandām cīnoties neizšķirti 1:1.

Esmu pateicīgs skatītājiem, kuri šajā vēsajā darba dienā bija šeit Olainē un atbalstīja abas komandas. Tāpat esmu pateicīgs saviem spēlētājiem par spēli. Rezultāts varbūt nav tāds, kādu mēs vēlējāmies, bet nu, pretinieks arī tāds, kas neļauj sasniegt rezultātu, ko mēs vēlamies izcīnīt tik viegli. Tāpat kā pagājušogad 1:1 grūtā cīņā un spēlē. Vēl ir otra spēle. Skaidrs, ka tur daudz kas jālabo. Daudz kas ir likts uz kārts. Mēs gatavosimies. Savās mājās mums jāparāda labākais sniegums.Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris