FK Metta/Latvijas Universitāte pārliecinoši pārspēj FK Progress/AFA Olaine un piedalīsies Virslīgā arī nākamajā sezonā

Ievietots 20.11.17.

Atbildes spēli mājās cīņā par vietu 2018.gada SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/LU komanda.

FK Metta/Latvijas Universitāte
3 - 1
FK Progress/AFA Olaine

Otro cīņu pārspēlēs par vietu 2018.gada SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Progress/AFA Olaine.

Jau spēles sākumā mettieši spēlēja pārliecinoši. Ja Adamu Abdullahi sitienu vārtsargs atvairīja, tad jau nākamajā uzbrukumā Eduards Emsis pēc standartsituācijas raidīja bumbu vārtu tīklā – 3.minūtē rezultāts kļuva 1:0. Arī turpinājumā mājinieki spēlēja aktīvi un uzbrūkoši un 12.minūtē tas deva rezultātu, kad pēc Abdullahi reida vārtu priekšā precīzākais bija Vladislavs Fjodorovs – 2:0!

Arī turpinājumā bumbu vairāk kontrolēja FK Metta/Latvijas Universitāte futbolisti, saglabājot iniciatīvu, kamēr viesi centās aizskriet retos pretuzbrukumos. Tomēr mettieši pārvērta savu pārsvaru rezultātā – ja 28.minūtē Fjodorovam neizdevās realizēt izgājienu, tad četras minūtes vēlāk Vladislavs ar fantastisku sitienu bija precīzs – 3:0! Izskaņā, neskatoties uz rīdzinieku pārliecinošo sniegumu, pie vārtiem izveidojās bīstama epizode, taču pēc neveiksmīga rikošeta Dāvis Ošs izvilka bumbu no vārtu augšējā stūra.

Otro puslaiku aktīvāk iesāka viesi, tiekot pie pāris pusmomentiem, tomēr diezgan ātri FK Metta/Latvijas Universitāte futbolisti atguva iniciatīvu. Mājiniekiem izdevās arī izveidot divas teicamas epizodes, otrajā pēc lieliskas izspēles no vārtu priekšas sita Indrāns, taču viesu vārtsargs teicami sitienu atvairīja. Arī turpmākās minūtes mettieši rādīja skaistu futbolu. taču bez noslēdzošā sitiena.

71.minūtē pēc centrējuma ar galvu sita Gatis Kalniņš, tomēr nedaudz garām. Jau nākamajā uzbrukumā Indrāns apveda pretinieku vārtsargu, nometa pa sitienam Abbasam, taču Usmans sita pāri. Desmit minūtes vēlāk bīstams moments izveidojās pie mājinieku vārtiem, taču Dāvis Ošs Askerova sitienu atvairīja. Noslēgumā viesi vienus vārtus atguva, taču mettieši tāpat svinēja uzvaru ar 3:1.

Paldies spēlētājiem, atbalstītājiem, treneriem, darbiniekiem - visiem- par šo garo sezonu. Tāpat liels prieks, ka bija pietiekami daudz skatītāju, kuri atbalstīja un saprata nozīmi šai spēlei - nozīmi šai spēlei gan kā klubam FS Metta vai FK Metta/LU, gan kā komandai. Tas mums bija nozīmīgi, un liels prieks, ka mēs izdarījām to, kas mums bija jāizdara. Paldies arī pretiniekam, kurš jau otro gadu bija ļoti motivēts un radīja mums problēmas sasniegt pozitīvu rezultātu divu spēļu summā. Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris