Ievietots 16.02.19.

Savu kārtējo pārbaudes spēli aizvadījusi FK Metta/LU komanda.

7 - 2
FC Kuressaare

Sestdien, 16. februārī, savu kārtējo pārbaudes spēli pirmssezonas ciklā aizvadīja FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, Elektrum Olimpiskajā centrā uzņemot Igaunijas augstākās līgas klubu – FC Kuressaare.

Jau spēles sākumā ātrus vārtus izdevās gūt mettiešiem – labi nospēlēja Raimonds Krollis, un Deivids Drāznieks, gūstot savus pirmos vārtus Meistarkomandas rindās, no vārtu priekšas panāca 1:0. Turpinājumā mājinieki vairāk kontrolēja bumbu un veidoja pozicionālus uzbrukumus, tomēr pēc pašu kļūdas laukuma vidusdaļā 25. minūtē FC Kuressaare futbolisti rezultātu izlīdzināja.

Pēc ielaistajiem vārtiem mūsu Meistarkomanda izveidoja divus teicamus momentus – Dzhamalutdinov sitiens no 20 metriem tika ar pūlēm atvairīts, bet mirkli vēlāk Birkas sitienu no līnijas izvilka pretinieku aizsargs. Spiediens deva rezultātu – 30. minūtē ar roku soda laukumā nospēlēja pretinieku aizsargs un Tamirlan Dzhamalutdinov pārliecinoši realizēja pendeli – 2:1! Kopumā pārsvars joprojām piederēja rīdziniekiem, bet reizi komandu nācās glābt arī Dāvim Ošam.

Otrajā puslaikā mettieši veica vairākas izmaiņas sastāvā, un tieši uz maiņu nākušie Jēkabs Lagūns un Ņikita Kovaļonoks ātri palīdzēja palielināt rezultāta starpību. Vispirms Lagūns atbruņoja pretinieku un uz tukšiem vārtiem atdeva piespēli Kovaļonokam, kurš bija precīzs, bet mirkli vēlāk Jēkabs no vārtu priekšas panāca jau 4:1!

FK Metta/Latvijas Universitāte komandai joprojām piederēja iniciatīva, un Renārs Varslavāns ar divām teicamām piespēlēm palīdzēja nokārtot hat-trick Ņikitam Kovaļonokam, kurš 66. un 83. minūtē guva savus otros un trešos vārtus spēlē. Pretinieki gan vienus vārtus atguva, bet abu komandu duelim punktu pielika Rendijs Šibass, kurš ar lielu neatlaidību izcīnīja bumbu un pārliecinoši pārspēja vārtsargu, panākot 7:2!

Meistarkomanda pirmajā pārbaudes spēlē Rīgā ar 7:2 pārspēja Igaunijas Meistarlīgas klubu FC Kuressaare.