FK Metta/Latvijas Universitāte komanda Daugavpilī aizvadīs cīņu par Latvijas Kausa pusfinālu

Miks Vilkaplāters
Ievietots 03.08.18.

Cīņu par vietu Latvijas Kausa izcīņas pusfinālā aizvadīs FK Metta/LU futbolisti.

BFC Daugavpils/FK Progress
3 - 4
FK Metta/Latvijas Universitāte

Svētdien, 5.augustā, Daugavpils stadionā “Celtnieks” FK Metta/Latvijas Universitāte komanda aizvadīs Latvijas Kausa izcīņas 1/4 fināla spēli, tiekoties ar vienu no 1.līgas līdervienībām BFC Daugavpils/FK Progress.

Savā starpā komandas oficiālās spēlēs tikušās 17 reizes – 8 reizes uzvaru izcīnīja FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, 5 reizes daugavpilieši, bet 5 reizes spēles noslēdzās neizšķirti. Līdzīgs ir arī visu 17 spēļu kopējais rezultāts – 24:21.

Atgādinām, ka Latvijas Kausa 1/8 finālā mettieši Upesciemā ar 2:1 pārspēja trīskārtējos Latvijas Kausa ieguvējus FK Jelgava, kamēr daugavpilieši ar 6:2 pārspēja citu 1.līgas komandu – SC Grobiņa.

Līdzšinējos vienpadsmit piegājienos Latvijas Kausā mettiešiem nav izdevies tikt tālāk par ¼ finālu, kopā aizvadot 18 spēles, izcīnot 9 uzvaras un piedzīvojot 11 zaudējumus. Kopējā vārtu bilance – 38:34.

Tāpat kā FK Metta/Latvijas Universitāte, arī BFC Daugavpils/FK Progress komanda, noteikti vēlēsies turpināt cīņu par Latvijas Kausu, tāpēc laukumā būs vērojama aizraujoša un interesanta cīņa!

Meistarkomandas pussarga Riharda Ozoliņa pirmsspēles komentārs:

Pēc ierastajām Virslīgas cīņām atgriežamies Latvijas Kausa izcīņā, pastāsti, kāds ir noskaņojums komandā?

Manuprāt, noskaņojums komandā ir diezgan kaujiniecisks, šī spēle būs par “dzīvību un nāvi” – uzvarētājs iet tālāk, kamēr zaudētājs “brauc mājās”. Atpakaļceļa šeit nav!

Aizvadītajā spēlē pret Spartaks Jūrmala atkal aizvadījām saturiski labu spēli, izdevās arī gūt 3 vārtus, tomēr punktus pārvest no Slokas neizdevās. Kas, Tavuprāt, pietrūka šajā spēlē?

Es domāju, ka šajā spēlē pietrūka koncentrēšanās līdz pašām spēles beigām, kaut kur pietrūka pieredzes. Vajadzēja gudrāk nospēlēt spēles beigas, tā teikt, likumsakarīgi aizvadīt līdz galam un uzvarēt.

Šoreiz pretī stājas 1.līgas komanda BFC Daugavpils/FK Progress, ne tik ierasts pretinieks pēdējo divu sezonu laikā, kuras ir tās svarīgākās nianses, lai izcīnītu uzvaru šajā spēlē?

Es domāju, ka nav svarīgi skatīties, kurā līgā spēlē pretinieks, ir jāiet laukumā un jāspēlē, neatkarīgi, no kurienes nāk klubs – vienkārši ir jāuzvar šī spēle un jāiekļūst pusfinālā!

Latvijas Kausa izcīņā esam iekļuvuši 1/4 fināla fāzē, iepriekšējā kārtā izslēdzām trīskārtējos kausa ieguvējus FK Jelgava – esam noskaņojušies izcīnīt Latvijas Kausu?

Protams! Vispirms jāiet laukumā, jāizcīna uzvara un jātiek pusfinālā, tālāk pusfināls ir jauna spēle, kurai ir tikpat augsta likme. Viss var notikt, spēlējot savu spēli, varam arī tikt finālā un izcīnīt Latvijas Kausu, kas būtu pirmais kluba vēsturē!

Noslēgumā – sezonas pirmā puse jau ir aizvadīta, tuvojas izšķirošās cīņas gan Virslīgā, gan kausa izcīņā: ko Tu sagaidi no turpmākās sezonas?

Sezona jau ir pusceļā – beidzot ir jāgūst pirmā uzvara Virslīgas čempionātā un jāņem punkti katrā spēlē. Mums jācīnās, jāpanāk un jāapsteidz FK Jelgava – jāizvairās no pārspēlēm

Vēlam veiksmi Meistarkomandai spēlē un iekļūšanu nākamajā kārtā!

BFC Daugavpils/FK Progress – FK Metta/Latvijas Universitāte

Stadions “Celtnieks, Daugavpils

Svētdiena, 5.augusts, plkst. 17:00