FK Metta/Latvijas Universitāte izcīna sauso uzvaru pret FK RFS

Ievietots 30.09.17.

Kārtējo spēli SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Šodien Hanzas vidusskolas laukumā 24.kārtas spēli 2017.gada SynotTip Virslīgas sezonā aizvadījusi FK Metta/LU komanda, uzņemot citu galvaspilsētas komandu FK RFS.

Spēli komandas iesāka līdzīgā cīņā, bumbu vairāk kontrolējot viesiem. 6.minūtē E.Višņakovs izdarīja sitienu, taču Dāvis Ošs bumbu atvairīja. Tomēr 14.minūtē vadībā izvirzījās FK Metta/LU – Usmans Abbas tika nogāzts soda laukumā, un Dāvis Indrāns to realizēja – 1:0! Mirkli vēlāk vienatnē teicami izrāvās Seriba, atspēlēja Abdullahi, kurš sita, taču bumbu no līnijas izsita aizsargs.

Turpinājumā bumbu vairāk kontrolēja FK RFS, taču bez bīstamiem momentiem. Un tieši mettieši guva otros vārtus, kad pēc standartsituācijas ar galvu 2:o panāca Kirils Ševeļovs! Pēc otrajiem gūtajiem vārtiem mājinieki turpināja rādīt pārliecinošu sniegumu un izdevās arī izdarīt divus labus sitienus no distances – pēc Ozoliņa sitiena Sizko bumbu tvēra, taču Seribas raidījums lidoja nedaudz pāri. Izskaņā neliels spiediens padevās FK RFS, bet bez bīstamiem momentiem.

Puslaika sākumā teicamu reidu veica Rihards Ozoliņš, taču viņa piespēle gar vārtiem tika pārtverta. Tikmēr laukuma otrajā pusē tika piešķirts 11 metru soda sitiens, taču Dāvis Ošs darbojās lieliski un sitienu atvairīja! Turpinājumā vairāk bumbu kontrolēja FK RFS, un vēl divas reizes komandu nācās glābt Dāvim Ošam.

Pēcāk neliels spiediens padevās viesiem, taču mettieši aizsardzībā darbojās droši un pārliecinoši. Mājiniekiem arī izdevās novirzīt spēli no saviem vārtiem un uzbrukt, taču uzbrukumā trūka aukstasinības. 84.minūtē Gatim Kalniņam arī izdevās raidīt bumbu vārtu tīklā, taču tika fiksēts pārkāpums. Minūti vēlāk Kozlovs sita no distances, Koveļs izdarīja atkārtotu sitienu, taču Dāvis Ošs vārtos darbojās lieliski.

Rezultāts vairs nemainījās un spēle tā arī noslēdzās – FK Metta/Latvijas Universitāte svinēja uzvaru ar rezultātu 2:0!

Spēles pirmais puslaiks man patika, taču otrajā svarīgākais bija izcīnīt uzvaru. Tā ka paldies spēlētājiem par pozitīvo rezultātu un domāju, ka mēs bijām pelnījuši uzvarēt šajā spēlē!Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris