FK Metta/Latvijas Universitāte izcīna drošu uzvaru pret Lietuvas klubu FK Utenis

Ievietots 28.02.18.

Savu astoto pārbaudes spēli pirms gaidāmās sezonas aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

FK Metta/Latvijas Universitāte
3 - 1
FK Utenis

Šodien, 28.februārī, Meistarkomanda aizvadījusi jau savu astoto pārbaudes spēli pirmssezonas sagatavošanās posmā, Elektrum OC futbola laukumā tiekoties ar Lietuvas vienību FK Utenis.

Spēli ar ofensīvu iesāka mājinieki un jau 3.minūtē atklāja spēles rezultātu, kad pēc stūra sitiena bumbu  vārtos raidīja Ņikita Ivanovs – 1:0! Arī turpinājumā FK Metta/LU futbolistiem piederēja liels pārsvars bumbas kontrolē un momentu izveidē – divas teicamas iespējas bija Šibasam, moments arī Fjodorovam un Emsim, taču bumbu vārtos raidīt neizdevās. Viesi atbildēja vien ar retiem pusmomentiem.

Turpinājumā spēle nedaudz izlīdzinājās un vairāk norisinājās laukuma vidusdaļā, abām komandām pie momentiem netiekot, līdz 36.minūtē pie iespējas izpildīt 11 metru sitienu tika Fjodorovs, kurš paša nopelnīto pendeli nerealizēja – spēcīgo sitienu atvairīja vārtsargs. Tomēr mettieši rezultāta starpību dubultoja divas minūtes vēlāk – Fjodorovs deva gar vārtiem, kur vārtu priekšā izveicīgākais bija Rendijs Šibass – 2:0! Puslaika izskaņā gan viesi vienus vārtus atguva, izmantojot mājinieku rupju kļūdu aizsardzībā.

Otro puslaiku aktīvāk iesāka FK Metta/Latvijas Universitāte futbolisti, un jau pašā sākumā lieliska iespēja bija pārbaudāmajam spēlētājam nr.1, taču viņš no teicamas pozīcijas sita pāri. Tomēr 57.minūtē pārbaudāmais spēlētājs reabilitējās, realizējot paša nopelnīto 11 metru soda sitienu – 3:1! Pēc trešajiem gūtajiem vārtiem spēle nedaudz nomierinājās, un vairāk norisinājās laukuma vidusdaļā, bumbas kontrolē joprojām pārsvaru saglabājot mājiniekiem.

Puslaika beigās vairākās epizodēs aktīvi nospēlēja Rihards Ozoliņš gan izdarot sitienu pa vārtiem, gan veicot individuālu reidu soda laukumā, taču darbībam trūka rezultatīva noslēguma. Iespēja pēc Abbasa centrējuma bija arī Fjodorovam, taču viņš ar galvu netrāpīja. Izskaņā mettieši vēl centās gūt ceturtos vārtus, pārbaudāmais spēlētājs nr.2 sita no soda laukuma vidus, taču nedaudz garām, spēlei tā arī noslēdzoties ar Meistarkomandas uzvaru 3:1.

FK Metta/Latvijas Universitāte – FK Utenis

3:1 (2:1)

FK Metta/Latvijas Universitāte:

Dāvis Ošs, Usmans Abass, Krists Kristers Gulbis, Kirils Ševeļovs, Kabelo Seriba, Pārbaudāmais spēlētājs nr.1, Eduards Emsis, Benson Fazili, Rendijs Šibass, Vladislavs Fjodorovs, Ņikita Ivanovs

Rihards Ozoliņš, Pārbaudāmais spēlētājs nr.2, Dāvis Sandis Strods, Vjačeslavs Serdcevs