FK Metta/Latvijas Universitāte gūst septiņus vārtus un pārliecinoši uzvar SK Super Nova

Ievietots 14.11.18.

Pirmo spēli pārspēlēs par vietu Virslīgā aizvadījusi FK Metta/LU komanda.

FK Metta/Latvijas Universitāte
7 - 2
SK SuperNova

Trešdien, 14.novembrī, savu pirmo cīņu pārspēlēs par vietu 2019.gada SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot SK Super Nova.

Pirmais puslaiks pilnībā tika aizvadīts mettiešu zīmē. Piecpadsmit minūšu laikā mājinieki izveidoja neskaitāmus vārtu gūšanas momentus – divas reizes glāba vārtsargs, bet divreiz Ivanovs sita nedaudz garām devītniekam.

Tomēr turpinājumā FK Metta/Latvijas Universitāte komanda likumsakarīgi izvirzījās vadībā – 25.minūtē ar galvu precīzi sita Harmon, bet līdz puslaika beigām tika gūti vēl divi vārti – izcēlās Ševeļovs un otro reizi Van Dave3:0. Iespēja bija arī Uldriķim, bet viņš trāpīja pa stabu.

Otrā puslaika pašā sākumā ar sitienu devītniekā 4:0 panāca Vladislavs Fjodorovs, bet pāris minūtes vēlāk Jēkabs Lagūns guva savus pirmos vārtus Meistarkomandas rindās, panākot 5:0.

Vārtu birums turpinājās, un vienus vārtus atspēlēt izdevās arī viesiem, bet otrā laukuma pusē Vladislavs Fjodorovs guva savus otros vārtus spēlē – 6:1! Līdz pat spēles beigām zaļi-baltie saglabāja iniciatīvu, taču SK Super Nova vienus vārtus atguva. Tomēr arī tas viss šajā spēlē – kompensācijas laikā Tamirlan Dzhamalutdinov realizēja 11 metru soda sitienu, uzstādot gala rezultātu 7:2.