FK Metta/Latvijas Universitāte gūst divus vārtus un cīnās neizšķirti ar JK Tallinn Kalev

Miks Vilkaplāters
Ievietots 10.02.18.

Piekto spēli, gatavojoties 2018.gada SynotTip Virslīgas sezonai, aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

FK Metta/Latvijas Universitāte
2 - 2
JK Tallinn Kalev

Sestdien Elektrum Olimpiskā centra futbola laukumā savu piekto spēli šogad aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, pārbaudes spēlē tiekoties ar igauņu JK Tallinn Kalev, kas šosezon spēlēs Igaunijas Meistarlīgā.

Spēli aktīvāk iesāka viesi nedaudz vairāk kontrolējot bumbu, taču bīstamus momentus neizveidojot. Arī turpinājumā laukumā bija redzama līdzīga aina, nedaudz vairāk ar bumbu bija igauņi, taču rezultātu atklāja tieši mettieši, kad precīzs bija uz pārbaudi esošais spēlētājs – 1:0!

Lai gan pēc gūtajiem vārtiem spēle izlīdzinājās, tomēr puslaika beigu daļā iniciatīvu atkal pārņēma JK Tallinn Kalev, vairāk kontrolējot bumbu, tiekot pie pāris pusmomentiem un beigās arī norībinot Dāvja Oša sargāto vārtu stabu.

Otrā puslaika sākumā komandas apmainījās ar stūra sitieniem, tomēr 55.minūtē viesi izlīdzināja spēles rezultātu, realizējot 11 metru soda sitienu – 1:1. Pēc ielaistajiem vārtiem FK Metta/Latvijas Universitāte futbolisti sapurinājās, un vairākkārt izdarīja sitienus par viesu vārtiem, taču diemžēl bez vārtu guvuma.

Taču mettiešu pūliņi tika atalgoti – 70.minūtē pēc Abbasa centrējuma vārtus guva Vladislavs Fjodorovs, panākot 2:1! Tomēr mājinieku prieki bija īsi, divas minūtes vēlāk viesi rezultātu izlīdzināja – 2:2, un mirkli vēlāk arī trāpīja pa vārtu stabu. Spēles izskaņā teicama iespēja izraut uzvaru bija Kirilam Ševeļovam, Fjodorovam izdevās bumbu pat raidīt tīklā, taču tika fiksēta aizmugure. Spēle tā arī noslēdzās ar rezultatīvu neizšķirtu 2:2!

FK Metta/Latvijas Universitāte – JK Tallinn Kalev

2:2 (1:0)

FK Metta/Latvijas Universitāte:

Dāvis Ošs, Usmans Abass, Krists Kristers Gulbis, Kirils Ševeļovs, Kabelo Seriba, Rihards Ozoliņš, Eduards Emsis, Rendijs Šibass, Vladislavs Fjodorovs, Renārs Varslavāns, pārbaudāmais spēlētājs

Uz maiņu:

Matīss Zēģele, Benson Fazili, Emīls Birka

Vārtus guva: 

Pārbaudāmais spēlētājs, Vladislavs Fjodorovs

Nākamā spēle:

Tallina, Igaunija

Piektdien, 16.februārī, plkst. 13:30

FC Nomme Kalju – FK Metta/Latvijas Universitāte