FK Metta/Latvijas Universitāte gūst četrus vārtus pret FK Valmiera Glass ViA un iekļūst Virslīgas Kausa pusfinālā

Ievietots 10.03.18.

Sestdien pirmo spēli Virslīgas Kausa ietvaros aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Valmiera Glass ViA
0 - 4
FK Metta/Latvijas Universitāte

Šodien jaunieviestā Virslīgas kausa ceturtdaļfinālā mūsu Meistarkomanda Olimpiskajā Skonto hallē tikās ar pagājušās sezonas komanda.lv 1.līgas čempionvienību, šīs sezonas Virslīgas debitanti – FK Valmiera ViA Glass.

Spēli aktīvāk iesāka mettieši, vairāk kontrolējot bumbu un veidojot savus uzbrukumus, taču vēlāk spēle izlīdzinājās un pirmais bīstamais moments bija tieši valmieriešiem – mūsu ilggadējais spēlētājs Gatis Kalniņš no tuvas distances sita ar galvu, Ošs ar pūlēm sitienu atvairīja.

Tomēr puslaika otrā puse vairāk tika aizvadīta FK Metta/LU zīmē, pārņemot iniciatīvu, kas deva rezultātu. 32.minūtē ar skaistu tālsitienu uzreiz no gaisa 1:0 panāca Rendijs Šibass, kamēr 43.minūtē Ņikita Ivanovs realizēja Usmana Abbasa nopelnīto 11 metru soda sitienu, aizsūtot vārtsargu uz otru vārtu stūri – 2:0!

Arī otro puslaiku daudz aktīvāk iesāka zaļi-baltie, un ātri palielināja rezultāta starpību – Rendijs Šibass uzvarēja gaisa divcīņu un izgājienu vienatnē pret vārtsargu realizēja Tamirlan Dzhamalutdinov, panākot jau 3:0! Turpinājumā laukumā bija redzams atklāts futbols, kurā abas komandas nekautrējās uzbrukt, taču izteikts spiediens 70.minūtē izdevās rīdziniekiem, tomēr Šibass izgājienu pret vārtsargu nerealizēja.

Spēles noslēdzošajā daļā ļoti daudz ar bumbu spēlēja FK Metta/Latvijas Universitāte futbolisti, teicamas iespējas gūt vārtus bija gan Zēģelem, gan Abbasam, reizi otrā laukuma pusē fantastisku reakciju nodemonstrēja Dāvis Ošs, atvairot sitienu no tuvas distances, tomēr 88.minūtē mettieši guva savus ceturtos vārtus – Seribas piespēli gar vārtiem noslēdza Ņikita Kovaļonoks – 4:0! Tā arī spēle noslēdzās un Meistarkomanda iekļuva Virslīgas Kausa pusfinālā, kurā tiksies ar Riga FC un Spartaks Jūrmala spēles uzvarētāju.