FK Metta/Latvijas Universitāte enerģiski uzbrūk, taču piekāpjas Riga FC futbolistiem

Ievietots 14.10.17.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

FK Metta/Latvijas Universitāte
0 - 2
Riga FC

Šodien Rīgā, Hanzas vidusskolas laukumā SynotTip Virslīgas 25.kārtas spēli aizvadījusi FK Metta/LU komanda, uzņemot citu Rīgas vienību Riga FC.

Spēli iesākās līdzīgā cīņā, abām komandām cenšoties pārņemt iniciatīvu, un pirmais sitiens tika izdarīts tikai 12.minūtē, kad Dāvja Indrāna sitienu no 18 metriem tvēra Kurakins. Tomēr praktiski ne no kā rezultātu atklāja viesi – lēkājoša bumba, negaidīts sitiens no tālas distances un 0:1. Turpinājumā mājinieki nedaudz vairāk kontrolēja bumbu, taču nekas bīstams neizveidojās.

Puslaika otrajā pusē iniciatīvu atkal pārņēma Riga FC futbolisti un 38.minūtē Bogdans Vaštšuks panāca jau 2:0 savas komandas labā. Izskaņā mettieši centās atgūt kaut vienus vārtus, taču pēc Emīla Birkas teicama centrējuma Ņikita Ivanovs nedaudz neaizsniedzās vārtu priekšā, pie kārtīga sitiena netiekot.

Otro puslaiku komandas iesāka līdzīgā cīņā, nedaudz vairāk bumbu kontrolējot Riga FC futbolistiem, taču bīstamu momentu spēlē nebija. Turpinājumā mājinieki pārņēma iniciatīvu un vairākkārt savērpa virpuli viesu soda laukumā, taču neskaitāmi sitieni tika nobloķēti.

Puslaika izskaņā mettieši pilniem spēkiem devās uz priekšu, enerģiski cīnījās uzbrukumā, taču uzbrukumā nedaudz trūka asuma. Divas iespējas bija Fjodorovam, taču abi sitieni lidoja nedaudz garām. Beigās Varslavāns ar spēcīgu sitienu pārbaudīja Kurakina modrību, bet bumba spītīgi negāja vārtos, spēlei noslēdzoties ar 0:2.

Pirmais puslaiks bija tāds neizteiksmīgs, es varētu teikt, pietrūka agresivitātes, pretinieks iesāka labi, izmantoja mūsu kļūdas un mēs principā no atsitiena un auta stāvokļa ielaidām divus vārtus. Otrajā puslaikā bija iespējas gūt vārtus, bet tērējām daudz spēkus presingojot un atņemot bumbu, un paši ne līdz galam labi izrīkojāmies ar bumbu. Bet katrā ziņā paldies spēlētājiem par pašatdevi un skatītājiem, kas šodien, vēlajā vakarā, bija atnākuši atbalstīt komandas.Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris