FK Metta/Latvijas Universitāte emocionālā trillerī cīnās neizšķirti ar FK Ventspils

Ievietots 12.05.18.

Sestdien savu septīto spēli SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda.

FK Metta/Latvijas Universitāte
2 - 2
FK Ventspils

Šodien Hanzas vidusskolas laukumā savu septīto spēli 2018.gada SynotTip Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, savā laukumā uzņemot līgas vicelīderus – FK Ventspils.

Pirmās minūtes aizritējušas līdzīgā cīņā, un komandas apmainījās ar epizodēm uzbrukumā – 8.minūtē Ivanovs izrāvās viens pret vārtiem, taču viesu vārtsargs glāba, kamēr divas minūtes vēlāk sekoja bīstams viesu sitiens, Ošs lieliskā lēcienā bumbu atsita.

Turpinājumā nedaudz vairāk bumbu kontrolēja ventspilnieki, taču aktīvāki uzbrukumi bija mettiešiem, kas arī 20.minūtē izvirzījās vadībā – jubilārs Kabelo Seriba no 20 metriem raidīja bumbu vārtu tīklā, 1:0!

Tas nebija viss pāris minūtes vēlāk lieliski soda laukumā ielauzās Ivanovs un tika neatļauti kavēts. Sekojošo 11 metru soda sitienu pārliecinoši realizēja Tamirlan Dzhamalutdinov – 2:0! Līdz puslaika beigām abas komandas aktīvi devās uzbrukumos, īpaši enerģiski uzbrūkot FK Metta/LU futbolistiem, taču rezultāts vairs nemainījās.

Otro puslaiku aktīvāk iesāka ventspilnieki un ātri tika pie bīstama momenta, taču viesu uzbrucējs no pāris metriem sita pāri. Nākamajā epizodē viesi nekļūdījās un Tosins samazināja rezultāta starpību – 1:2. Arī turpinājuma divi bīstami momenti bija viesiem – Ošs un aizsardzība briesmas novērsa.

Otrajā puslaikā bumbu vairāk kontrolēja FK Ventspils, bieži vien turēja spriedzē mājinieku soda laukumu, taču bez izteiktiem momentiem. Tikmēr mūsu Meistarkomanda paspēja izdarīt trīs sitienus, bīstamākajā Tamirlana soda sitiens no 20 metriem lidoja nedaudz garām vārtu tuvajam stūrim.

Tomēr spēles beigas izvērtās par pamatīgu trilleri – kompensācijas laika 4.minūtē noraidījumu un 11 metru soda sitienu uz saviem vārtiem nopelnīja Abbas, un viņa tautietis Adeleke pēdējās spēles sekundēs izrāva dramatisku neizšķirtu 2:2.