FK Metta/Latvijas Universitāte demonstrē aizraujošu futbolu un enerģiski uzbrūk, taču piekāpjas Spartaks Jūrmala futbolistiem

Ievietots 16.03.18.

Piektdien savu otro spēli Virslīgas Kausa ietvaros aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

FK Metta/Latvijas Universitāte
0 - 1
Spartaks Jūrmala

Šodien jaunieviestā Virslīgas kausa pusfinālā mūsu Meistarkomanda Olimpiskajā Skonto hallē tikās ar pagājušo divu sezonu SynotTip Virslīgas čempionvienību – Spartaks Jūrmala.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā, pirmajās divdesmit minūtēs abām komandām cenšoties pārņemt iniciatīvu bumbas kontrolē, tāpēc spēle vairāk norisinājās laukuma vidusdaļā. Turpinājumā divus sitienus izdarīja mettieši, taču viesu vārtsargs darbojās droši. Spartaks Jūrmala vārtsargs glāba arī pēc 26.minūtē izpildītā 11 metru sitiena – Usmana Abbasa nopelnīto pendeli vārtu guvumā nespēja pārvērst Ņikita Ivanovs.

Pēc nerealizētā 11 metru soda sitiena FK Metta/LU futbolisti turpināja aktīvi uzbrukt, nedaudz pārņemot iniciatīvu, taču abas komandas apmainījās ar momentiem – pa sitienam no soda laukuma iekšienes izdarīja Ivanovs un Ozoliņš, kamēr laukuma otrā pusē divas reizes zaļi-baltos nācās glābt arī Dāvim Ošam, nodemonstrējot teicamu reakciju. Tomēr 44.minūtē mettieši iekrita pretuzbrukumā, un Edgars Gauračs atklāja spēles rezultātu – 0:1!

Otro puslaiku aktīvāk iesāka mūsu Meistarkomanda, jau uzreiz no pirmajām minūtēm dodoties uz priekšu, un 52.minūtē pēc stūra sitiena lieliska iespēja bija Ivanovam, taču viņa sitienu Ņerugals ar pūlēm atsita. Turpinājumā mettiešu ofensīva pieauga, arvien vairāk nospiežot savus pretiniekus savā laukuma pusē, taču pie kārtīga momenta tikt neizdevās.

Puslaika otrajā daļā FK Metta/LU futbolisti pārliecinoši diktēja noteikumus laukumā, kamēr viesi centās aizskriet pretuzbrukumos. 72.minūtē lielisku piespēli atdeva Jēkabs Lagūns, tomēr Vladislavs Fjodorovs no lieliskas pozīcijas sita nedaudz pāri. Pāris minūtes vēlāk tālsitienus izdarīja gan Varslavāns, gan Lagūns, taču arī tie vārtos nenonāca. Vienā no viesu pretuzbrukumiem no vārtu priekšas sita Gauračs, taču pāri. Līdz spēles pēdējām minūtēm zaļi-baltie ļoti enerģiski uzbruka, iespiežot pretiniekus savā laukuma pusē, taču vārtus tā arī neizdevās gūt.

Virslīgas Kausa pusfinālā aizraujošā cīņā piekāpāmies Latvijas čempioniem un par 3.vietu spēlēsim ar FK Jelgava.