FK Metta/Latvijas Universitāte atspēlējas papildlaikā un iekļūst Latvijas Kausa 1/2 finālā

Ievietots 05.08.18.

FK Metta/Latvijas Universitāte aizvadījusi Latvijas Kausa 1/4 fināla spēli Daugavpilī.

BFC Daugavpils/FK Progress
3 - 4
FK Metta/Latvijas Universitāte

Svētdien, 5.augustā, Daugavpils Celtnieka stadionā savu 1/4 fināla spēli Latvijas Kausa izcīņā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, viesojoties pie 1.līgas līdervienības BFC Daugavpils/FK Progress.

Spēli aktīvāk iesāka viesi, un jau 6.minūtē FK Metta/LU vadībā izvirzīja Vladislavs Fjodorovs, turpinot bombardēt otro spēli pēc kārtas – 1:0! Turpinājumā mettieši turpināja uzbrukt, tiekot pie vairākām standartsituācijām, tomēr to pārvērst vārtu guvumā neizdevās. Tikmēr mājinieki centās atbildēt ar pretuzbrukumiem, un vienā no tiem 27.minūtē no vārtu priekšas daugavpiliešiem izdevās panākt izlīdzinājumu – 1:1.

Pēc ielaistajiem vārtiem FK Metta/Latvijas Universitāte komanda neapjuka, un turpināja doties savos uzbrukumos, par spīti spēcīgajam lietum. Vienā no epizodēm izcila iespēja pēc Seribas piespēles bija Ivanovam, taču Ņikita no vārtu priekšas netrāpīja. Tomēr mettiešiem izdevās atkal atgūt vadību, kad puslaika izskaņā precīzs bija komandas kapteinis Kirils Ševeļovs – 2:1!

Otro puslaiku aktīvāk iesāka viesi, un jau pašā sākumā vienatnē pret vārtsargu izrāvās Ivanovs, taču sitiens lidoja pavisam nedaudz garām vārtiem. Turpinājumā laukumā vairāk dominēja lietus, nedaudz mazinot spēles kvalitāti, un laukumā bija redzama cīņa par katru laukuma centimetru.

Puslaika otrajā pusē arvien aktīvāki kluva daugavpiliešu uzbrukumi, un vienā no tiem rezultāts 75.minūtē tika izlīdzināts – 2:2. Pēc ielaistajiem vārtiem mettieši ļoti enerģiski devās uz priekšu, tika pie neskaitāmām standartsituācijām, tomēr bumbu vārtos iedabūt neizdevās.

Pirmajā papildlaikā divas labas iespējas bija libēriešu leģionāriem Harmonam un Dolo – tomēr abi no teicamām pozīcijām netrāpīja. Tikmēr daugavpilieši pretuzbrukumā 108.minūtē guva vārtus – 2:3. Viesi visiem spēkiem devās uz priekšu, un 119.minūtē pēc stūra sitiena Dolo izrāva neizšķirtu 3:3!

Pēcspēles soda sitienos precīzi sita Fjodorovs, Liepa, Ševeļovs un Šibass, reizi glāba Ošs un tika izcīnīta uzvara ar 4:1 un visā spēlē ar 4:3!