FK Metta/Latvijas Universitāte atbildes spēlē pārliecinoši uzvar SK Super Nova

Miks Vilkaplāters
Ievietots 17.11.18.

Otro spēli pārspēlēs par vietu Virslīgā aizvadījusi FK Metta/LU komanda.

SK SuperNova
0 - 3
FK Metta/Latvijas Universitāte
Sestdien, 17.novembrī, savu otro cīņu pārspēlēs par vietu 2019.gada SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, atbildes spēlē Olainē viesojoties pie SK Super Nova.

Spēles sākumā labākā iespēja radās SK Super Nova komandai, kad pēc standartsituācijas viesus glāba Dāvis Ošs. Turpinājumā ar bumbu aktīvi darbojās abas komandas, tomēr vairāk momentu vairāk bija mettiešiem, un 23.minūtē pagriezienā no soda laukuma vidus precīzi sita Tamirlan Dzhamalutdinov –  1:0!

Pēc gūtajiem vārtiem labas iespējas radās arī mājiniekiem, reizi trāpot pa zaļi-balto stabu un reizi pēc viltīga sitiena glābjot Ošam. Tomēr FK Metta/Latvijas Universitāte komanda uzbruka efektīvāk un puslaika izskaņā pēc izcilas Fjodorova piespēles izgājienu vienatnē pret vārtsargu realizēja Van Dave Harmon – 2:0!

Otrā puslaika sākumā mettiešiem bija vairākas teicamas izdevības palielināt rezultāta starpību, taču Ivanova sitiens no distances tika atvairīts, bet Fjodorovs un Kovaļonoks no lieliskas pozīcijas sita pāri. Ņikita Kovaļonoks gan reabilitējās un 60.minūtē pēc Ivanova centrējuma ar galvu trāpīja vārtu devītniekā – 3:0!

Pēc viesu trešā vārtu guvuma divas reizes bīstami no distances uzbruka Kārkliņš – Dāvis Ošs sitienus atsita un vārtos darbojās nevainojami. Tuvojoties spēles izskaņai labas iespējas bija Ivanovam un Dolo, tomēr tās izmantot neizdevās, spēlei noslēdzoties ar drošu Meistarkomandas uzvaru 3:0!

SK Super Nova – FK Metta/Latvijas Universitāte

0:3 (0:2)

FK Metta/Latvijas Universitāte:

Dāvis Ošs, Rendijs Šibass, Normunds Uldriķis, Kirils Ševeļovs, Usman Abbas, Kristaps Liepa, Jēkabs Lagūns, Tamirlan Dzhamalutdinov, Vladislavs Fjodorovs, Ņikita Ivanovs, Van Dave Harmon

Uz maiņu:

Ņikita Kovaļonoks, Sunnyboy Sandi Dolo, Matīss Zēģele

Brīdinājumi:

Ņikita Kovaļonoks