FK Metta/Latvijas Universitāte ar minimālu rezultātu piekāpjas FK Jelgava

Ievietots 01.07.18.

Svētdien kārtējo spēli SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda.

FK Jelgava
1 - 0
FK Metta/Latvijas Universitāte

Šodien, 1.jūlijā, Zemgales Olimpiskā centra futbola laukumā savu trīspadsmito spēli 2018.gada SynotTip Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, tiekoties ar kaimiņiem turnīra tabulā – FK Jelgava.

Spēles sākumā komandas apmainījās ar reālām vārtu gūšanas iespējām. Pirmais bīstamais moments izveidojās pie mettiešu vārtiem – Dāvis Ošs mājinieku sitienu no soda laukuma vidus atvairīja, bet pāris minūtes vēlāk teicams reids padevās Tamirlan Dzhamalutdinov, apvedot trīs pretspēlētājus, tomēr tuvcīņā pārspēt FK Jelgava vārtsargu neizdevās.

Kopumā pirmajā puslaikā bija redzama līdzīga cīņa laukumā, abām komandām cenšoties pārņemt iniciatīvu. FK Metta/LU tika pie vairākiem stūra sitieniem, un vienā no tiem Gulbis kritienā sita nedaudz garām no vārtu priekšas, kamēr puslaika beigās pēc skaistas izspēles netrāpīja Ivanovs, bet jelgavnieki atbildēja ar bīstamu sitienu ar galvu no pāris metriem pāri vārtiem.

Arī otrā puslaika sākumā komandas apmainījās ar momentiem – mājinieku sitienu no pāris metriem lieliski atvairīja Ošs, kamēr otrā laukuma pusē Dzhamalutdinov sitienu no 20 metriem ar pūlēm atsita Krūmiņš. Tomēr 62.minūtē rezultātu atklāja jelgavnieki, soda sitienu no soda laukuma robežām precīzi vārtos raidīja Mindaugas Grigaravičius – 0:1.

Ielaistie vārti nozīmēja, ka mettiešiem vajadzēja atspēlēties un doties uz priekšu. Jāatzīst gan, ka jelgavnieki spēlēja droši un pārliecinoši, daudz bīstamus momentus viesiem izveidot nemaz neatļaujot. Lai arī viesi centās izraut kaut neizšķirtu, pāris reizes arī uzsita, tomēr piekāpās pretiniekiem ar minimālu rezultātu 0:1.