FK Metta pirms izlašu pārtraukuma savā laukumā uzņems FK Jelgava

Kārtējo spēli 2019. gada Virslīgas sezonā aizvadīs mūsu Meistarkomanda.

2 - 1
FS Jelgava

Izlašu pārtraukumā doties ar uzvaru mājās!

Piektdien, 31. maijā, Hanzas vidusskolas laukumā savu astoto mājas spēli aizvadīs FK Metta futbolisti, Optibet Virslīgas 16. kārtas spēlē uzņemot FK Jelgava komandu.

FK Metta pirmajā aplī ar FK Jelgava aizvadīja spēli viesos, kur, aizraujošā spēlē divus vārtus gūstot Kgotso Masanganem, uzvaru ar 2:1 izcīnīja mettieši.

Zaļi-baltie šobrīd turnīra tabulā ierindojas 9. vietā ar 10 izcīnītajiem punktiem, bet FK Jelgava ar 13 izcīnītajiem punktiem ieņem 8. pozīciju.

31. maija spēlē sagaidāma aizraujoša cīņa līdz spēles pēdējai minūtei – abas komandas ir izsalkušas pēc uzvaras un izlašu pārtraukumā vēlas doties tikai un vienīgi ar papildus trim punktiem turnīra tabulā!

Mājas spēlēs biļešu cenas paliek nemainīgas – 4 eiro, bet ar METTAs biedra karti: