FK Metta piedzīvo zaudējumu pret FK Liepāja

Ievietots 05.05.21.

Kārtējo spēli jaunajā sezonā aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 3
FK Liepāja

Trešdien, 5. maijā, 8. kārtas spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Liepāja.

Spēle iesākās ar nelielu liepājnieku teritoriālu pārsvaru, un 7. minūtē viesi arī izvirzījās vadībā. Pēc stūra sitiena bumba nonāca pie Ikaunieka, kurš uzreiz to raidīja vārtos – 0:1.

Mettieši neapjuka un tika pie labas iespējas – Birka no 20 metriem spēcīgi raidīja bumbu vārtu apakšējā stūrī, bet Zviedris sitienu atvairīja.

Kopumā vairāk bumbu kontrolēja liepājnieki, izveidojot pāris pusmomentus un vairākas reizes sitot pa vārtiem, tomēr izteikti bīstamu vārtu gūšanas iespēju nebija.

Otro puslaiku mājinieki iesāka aktīvi, pamanāms uzbrukumā bija Muritala, taču viņa sitiena iespējas tika nobloķētas.

Pretinieki tikmēr uzbrukumā nonāca līdz labiem momentiem, bet šajās epizodēs zaļi-baltos paglāba Beks. FK Metta otrajā puslaikā centās veidot pozicionālus uzbrukumus, bet līdz sitienam tā arī netika.

Tikmēr FK Liepāja spēles izskaņā nokārtoja uzvaru – 72. minūtē uz maiņu iznākušais Karašauks ar atkārtotu sitienu panāca divu vārtu pārsvaru, bet desmit minūtes vēlāk ar tālsitienu uzstādīja spēles gala rezultātu (0:3).

Mettiešiem sausais zaudējums mājās – bet jau svētdien kārtējā čempionāta spēlē uzņemsim Spartaks Jūrmala.

Jānis Beks, Emīls Birka, Normunds Uldriķis, Daniels Fedorovičs, Iļja Korotkovs, Jegors Novikovs, Kristers Čudars, Rihards Ozoliņš, Oskars Vientiess, Ikuto Gomi, Artjoms Puzirevskis