FK Metta otrajā puslaikā gūst divus vārtus un pārspēj FK Tukums 2000/TSS

Ievietots 11.08.20.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 0
FK Tukums 2000/Telms

Otrdien, 11. augustā, Optibet Virslīgas čempionāta 14. kārtas spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Daugavas stadionā uzņemot FK Tukums 2000/TSS.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki, jau otrajā minūtē nonākot pie pretinieku 5 metru atzīmes, tomēr atklāt spēles rezultātu neizdevās.

Turpinājumā abas komandas nekautrējās doties uz priekšu un divās epizodēs no distances bīstami uzsita tukumnieki – pārliktnis un pāri vārtiem.

Momentiem bagāta spēle turpinājās arī puslaika otrajā pusē – komandas apmainījās ar vairākiem bīstamiem sitieniem, mettieši pāris reizes nonāca vārtu priekšā, bet netrāpīja.

Otro puslaiku enerģiski iesāka FK Metta un 49. minūtē izvirzījās vadībā – pēc stūra sitiena vārtu priekšā izveicīgākais bija Gulbis (1:0)!

Mettieši neapstājās un 64. minūtē pārsvaru dubultoja – Vapne ar teicamu piespēli izveda Krolli vienatnē pret vārtsargu, un Raimonds, apspēlējot Baturinu, sita bumbu vārtos!

Uzreiz pēc otrajiem vārtiem pie bīstama soda sitiena tika tukumnieki, taču Saulītis teicami atvairīja pretinieku raidījumu.

Izskaņā viesi izmēģināja veiksmi no dažādām pozīcijām, tomēr rezultāts palika nemainīgs. Šajā spēlē debiju Virslīgā piedzīvoja 19 gadus vecais Aleksejs Krjukovičš.

Mājās ar 2:0 pārspējam FK Tukums 2000/TSS