FK Metta nesekmīgs pirmais puslaiks un zaudējums pret Valmiera Glass ViA

Ievietots 27.04.19.

Ceturto mājas spēli jaunajā sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda.

1 - 4
Valmiera FC

Sestdien, 27. aprīlī, Hanzas vidusskolas laukumā savu 9. kārtas spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, savā laukumā uzņemot Valmiera Glass ViA.

Spēles sākums mettiešiem neizdevās pārāk sekmīgs – zaudēta divcīņa, centrējums un no vārtu priekšas viegli rezultātu atklāja Edgars Jermolajevs (0:1). Lai gan pēc ielaistajiem vārtiem mājinieki centās uzspiest savu spēli un kontrolēt bumbu, bīstamus momentus izveidot neizdevās.

Tikmēr līdzīgā situācijā kā pie pirmajiem vārtiem ielaisti tika arī otrie – neizraidīta bumba no soda laukuma, sitiens no aptuveni 10 metriem un 0:2. Viesus šāds rezultāts apmierināja, un bieži valmierieši izvēlējās situāciju nesaasināt, bet pārņemt bumbas kontroli.

Tomēr 41. minūtē Valmiera Glass ViA izdevās arī gūt vārtus – ātrā pretuzbrukumā pilnīgi vienatnē pret Dāvi Ošu izlauzās Ēriks Punculs, gūstot trešos vārtus vidzemnieku labā.

Otrā puslaika sākumā mettieši veica divas maiņas, un centās saasināt spēli, tomēr pēc kļūdas aizsardzībā iekrita vēlreiz – 0:4. Ātri gan vienus vārtus izdevās atgūt, kad pēc Emīla Birkas centrējuma pirmos vārtus Virslīgā guva 17 gadus vecais Raimonds Krollis!

Mājiniekiem nebija, ko zaudēt, un zaļi-baltie devās uz priekšu. Teicamas izdevības bija gan Lagūnam, gan Krollim – Jēkaba sitienu no labas pozīcijas atvairīja vārtsargs, bet Raimonds spēcīgi raidīja bumbu pret vārtu pārliktni un otrajā epizodē pret stabu.

Otrajā puslaikā intrigu spēlē atgriezt bija iespējams, tomēr nesekmīgā pirmā puslaika izlieto ūdeni sasmelt neizdevās. Pirmo apli noslēdzam ar zaudējumu.