FK Metta momentiem bagātā spēlē cīnās neizšķirti ar FK RFS

Ievietots 21.07.19.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījuši mūsu Meistarkomandas futbolisti.

1 - 1
FK RFS

Svētdien, 21. jūlijā, FK Metta futbolisti Daugavas stadionā aizvadīja Optibet Virslīgas 22. kārtas spēli, uzņemot citu galvaspilsētas klubu – FK RFS.

Spēli komandas iesāka līdzīgā cīņā, pirmo bīstamo momentu izveidojot viesiem – 9. minūtē no labas pozīcijas nedaudz pāri sita Savaļnieks.

Turpmākās divdesmit minūtes iniciatīva piederēja mettiešiem, izdarot arī vairākus sitienus, no kuriem bīstamākie Masanganem – pēc sitiena no asa leņķa bumbu no līnijas izsita aizsargs, bet Kgotso sitienu izgājienā pret Grigorjevu vārtsargs atsita.

Pa vidu šiem notikumiem Šimkovičs ar galvu trāpīja pa mājinieku stabu, bet puslaika izskaņā abas komandas apmainījās ar pusmomentiem, divreiz viesi pārbaudīja Oša modrību, interesantajam puslaikam noslēdzoties neizšķirti 0:0.

Otro puslaiku aktīvāk iesāka FK RFS, 50. minūtē pēc stūra sitiena no ļoti tuvas distances sitot pāri vārtiem, bet trīs minūtes vēlāk no asa leņka raidot bumbu nedaudz garām Oša vārtiem.

Viesu aktivitāte 66. minūtē deva rezultātu – pēc standartsituācijas bumba soda laukumā nonāca pie Maleca, kurš raidīja to vārtu tīklā (0:1).

Pēc ielaistajiem vārtiem mettieši devās enerģiski uz priekšu, un 79. minūtē panāca izlīdzinājumu – Kroļļa sitienu bloķēja aizsargi, bet atlēkušo bumbu skaisti tīklā raidīja Kristaps Liepa – 1:1!

84. minūtē lieliska iespēja bija Krollim, tomēr no 12 metriem sitiens lidoja pāri vārtiem. Pašā izskaņā izcilas iespējas bija Krollim, Masanganem un Šibasam, bet allaž bumba lidoja centimetrus garām…

Noslēgumā momentiem bagātā cīņā neizšķirts 1:1.