FK Metta/Latvijas Universitāte komanda pirms sezonas sākuma izcīna divas uzvaras

Ievietots 27.06.20.

Pēdējās divas pārbaudes spēles pirms gaidāmās sezonas aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

7 - 0
FK Aliance

Piektdien un sestdien mūsu U-21 komanda aizvadījusi divas pārbaudes spēles, spēkojoties ar 2. un 3. līgas klubiem FK Aliance un FK Jūrnieks.

Spēle pret FK Jūrnieks norisinājās Alberta Šeibeļa stadionā, kas ir dabīgā zālāja laukums.

Jau kopš spēles sākuma iniciatīvu pārņēma FK Metta/Latvijas Universitāte futbolisti, pirmajā puslaikā pretinieku vārtos raidot piecas bumbas.

Arī otrajā puslaikā mettiešu pārsvars laukumā bija nospiedošs, un mūsu futbolistiem izdevās gūt vēl 5 vārtus, panākot gala rezultātu 10:0!

FK Metta/Latvijas Universitāte:

Jānis Beks, Mikus Vasiļevskis, Kārlis Vilnis, Daniels Fedorovičs, Jegors Novikovs, Iļja Korotkovs, Renārs Guliaks, Dario Šits, Kristofers Rēķis, Aleksejs Krjukovičs, Ričards Žaldovskis

Ņikita Parfjonovs, Kirils Solovjovs, Tomass Zants, Bruno Melnis, Ričards Bušmeisters, Alekss Kaikins, Artjoms Puzirevskis

Ričards Žaldovskis 5, Bruno Melnis 2, Dario Šits, Artjoms Puzirevskis, Alekss Kaikins

Tikmēr spēle pret FK Aliance norisinājās Hanzas vidusskolas laukumā, kurā mettieši aizvadīja pirmo spēli pēc seguma nomaiņas.

Spēles pirmajā puslaikā, lai gan mājiniekiem piederēja pārsvars, rezultātu izdevās atklāt vien puslaika izskaņā, turklāt īsā laikā gūstot uzreiz trīs vārtus.

Pie rezultāta 3:0 mettieši spēlēja pārliecinoši, un līdz spēles beigām guva vēl 4 vārtus, uzstādot spēles gala rezultātu – 7:0!

Otrajā puslaikā visus vārtus guva Artjoms Puzirevskis, kuram kopumā spēlē seši vārti.

Ņikita Parfjonovs, Niklāvs Treimanis, Kirils Solovjovs, Matīss Šaraks, Reinis Brenards, Klāvs Spalva, Tomass Zants, Bruno Melnis, Ričards Bušmeisters, Alekss Kaikins, Artjoms Puzirevskis

Kristiāns Ločmelis, Toms Kristiāns Bičevskis, Jēkabs Šmitiņš, Daniils Čiņajevs, Aleksandrs Kartišovs, Krists Putāns

Artjoms Puzirevskis 6, Bruno Melnis

Otrdien, 30. jūnijā, plkst. 18.00

Upesciema stadions, Garkalne

FK Metta/Latvijas Universitāte – BFC Daugavpils-2

Pirms sezonas sākuma izdevās aizvadīt divas pārbaudes spēles divās dienās, un visiem pieejamajiem spēlētājiem bija spēļu prakse. Abās spēlēs spēlētāji parādīja labu attieksmi un motivāciju, izdevās gūt daudz vārtus, kas vienmēr ir patīkami. Sagatavošanās posmu pabeidzām ar labām emocijām, un esam gatavi sezonas pirmajām spēlēm. Otrdien sāksies oficiālās spēles, Dublieru un U-18 čempionāti, daudziem jaunajiem spēlētājiem šī ir lieliska iespēja pilnveidot savu meistarību un pierādīt sevi, lai nokļūtu nākamajā līmenī. Neatlaidība, pašatdeve, ieklausīšanās treneru padomos un savas spēles analīze palīdzēs sasniegt vēlamo rezultātu. Viktors MazursFK Metta/Latvijas Universitāte galvenais treneris