FK Metta emocionālā spēles galotnē cīnās neizšķirti pret Riga FC

Ievietots 10.04.21.

Pirmo mājas spēli jaunajā sezonā aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 1
Riga FC

Sestdien, 10. aprīlī, savu 4. kārtas spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Latvijas čempionvienību Riga FC.

Spēles sākumā bumbu vairāk kontrolēja nominālie viesi, kamēr zaļi-baltie meklēja iespējas pretuzbrukumos.

Abas komandas apmainījās ar līdzīgiem momentiem pēc standartsituācijas – Černomordijs no vārtu priekšas sita pāri, bet otrā laukuma pusē Korotkovam no 5 metriem neizdevās iebakstīt bumbu vārtu tīklā.

Kopumā puslaiks aizritēja ar Riga FC teritoriālu pārsvaru, taču mājinieki aizsardzībā spēlēja kompakti un pašaizliedzīgi, neļaujot apdraudēt debitanta Alvja Sorokina sargātos vārtus.

Puslaika izskaņā labākā iespēja pirmajās 45 minūtēs radās Novikovam, kurš pēc Grīnberga centrējuma no 12 metriem sita uzreiz no gaisa, taču pretinieku vārtsargs komandu paglāba.

Arī otrajā puslaikā bumbas kontrole piederēja Latvijas čempionvienībai, taču mettieši pacietīgi aizsargājās, nekautrējoties arī aizskriet potenciāli labos uzbrukumos. Riga FC raidītajos sitienos vārtos pārliecinošs bija Alvis Sorokins.

Tuvojoties spēles izskaņai laukumā parādījās arvien vairāk emocijas, un tieši FK Metta izvirzījās vadībā. 82. minūtē ar piespēli soda laukumā tika atrasts Muritala, kurš apspēlēja Černomordiju un sita tālajā vārtu stūrī – 1:0!

Tomēr ilgi vadībā zaļi-baltie nepalika – 84. minūtē pēc stūra sitiena pēc rikošeta nonāca mettiešu vārtu tīklā. Spēles galotnē emocionālā cīņā bija vairāki pārkāpumi, tālas standartsituācijas uz abiem vārtiem, bet rezultāts vairs nemainījās.

Aizraujošā cīņā pret Latvijas čempioniem izcīnām pirmo punktu šosezon.