FK Metta atspēlē divu vārtu deficītu un pēdējās sekundēs izrauj neizšķirtu pret FK RFS

Ievietots 18.04.21.

Kārtējo spēli jaunajā sezonā aizvadījusi FK Metta komanda.

3 - 3
FK RFS

Svētdien, 18. aprīlī, savu 5. kārtas spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Latvijas vicečempioni FK RFS.

Spēles sākumā bumbu vairāk kontrolēja nominālie viesi, kā arī izveidoja pirmo bīstamo momentu – Iļja Korotkovs kritienā no līnijas izsita Lemajič raidīto bumbu.

Mettieši nenosēdās dziļi aizsardzībā un meklēja arī iespējas uzbrukumā. 18. minūtē tas izdevās rezultatīvi – Grīnbergs gudri ierāvās soda laukumā, atrada uz 16 metriem Muritalu, kurš neatvairāmi sita vārtu augšējā stūrī (1:0)!

FK RFS aktivizējās un daudz centrēja, kas 25. minūtē atnesa rezultātu – vārtu priekšā ar galvu uzsita Villela, noķerot Sorokinu pretkustībā (1:1).

Aizraujošais futbols turpinājās, un mettieši atkal varēja izvirzīties vadībā. Birka skaisti iecentrēja soda laukumā, kur no vārtu priekšas Novikovs norībināja vārtu pārliktni.

Diemžēl pretiniekiem izdevās puslaiku noslēgt ar minimālu pārsvaru – Darko Micevski tālsitiens caur vairāku spēlētāju burzmu deva FK RFS vadību pēc pirmajām 45 minūtēm (1:2).

FK Metta otro puslaiku uzsāka aktīvi, un vēlreiz uzbrukumā bīstams bija Muritala, tomēr sitiens ar kreiso kāju lidoja secen. 53. minūtē viesi izmantoja savu trumpi, un pēc standartsituācijas panāca divu vārtu pārsvaru (1:3).

Atraktīvais futbols turpinājās, un pēc 5 minūtēm zaļi-baltie atgriezās spēlē – Birka deva asi gar vārtiem un ar rikošeta palīdzību bumba nonāca vārtu tīklā (2:3).

Līdz puslaika beigām abām komandām bija vairākas iespējas gūt vārtus, bet izšķirošas bija spēles pēdējās sekundes. Kompensācijas laikā pēc Vapnes izpildītā stūra sitiena visaugstāk leca Korotkovs, izraujot emocionālu neizšķirtu (3:3).