FK Metta ar mainīgām sekmēm aizvadījusi spēles pret FC Flora

Ievietots 08.02.22.

Divas pārbaudes spēles pirmssezonas sagatavošanās ciklā aizvadījusi FK Metta komanda.

FC Flora
3 - 0

Otrdien, 8. februārī, mūsu Meistarkomanda devās uz Tallinu, pārbaudes spēlē viesojoties pie titulētās Igaunijas augstākās līgas vienības FC Flora.

Spēles sākums mettiešiem izvērtās pa galam neveiksmīgs. 21. minūtē rezultāts uz tablo bija 0:3, ielaižot trīs dažādus vārtus – pēc stūra sitiena, no tālienes un soda laukuma vidus.

Pirmajā puslaikā mājinieki bija aktīvāki, un izveidoja vēl divas-trīs vārtu gūšanas iespējas, kamēr mettiešiem puslaika izskaņā bija trīs sitieni no labām pozīcijām, taču tie nebija precīzi.

Otrā puslaika sākumā jau bīstamāki bija viesi – Uldriķis pēc stūra sitiena no teicamas pozīcijas uzsita virsū, nedaudz vēlāk tuvcīņā ar vārtsargu Melnim neizdevās gūt vārtus.

Kopumā otrais puslaiks tika aizvadīts līdzīgā cīņā – iespējas bija abām komandām, vietām zaļi-baltos paglāba Beks, taču rezultāts tā arī vairs nemainījās (0:3).

FK Metta:

Jānis Beks, Niklāvs Treimanis, Normunds Uldriķis, Daniels Fedorovičs, Jegors Novikovs, Noa Meroža, Jānis Grīnbergs, Bruno Melnis, trīs pārbaudāmie spēlētāji

Kārlis Vilnis, Tomass Zants, divi pārbaudāmie spēlētāji

Tikmēr otrajā savstarpējā spēlē FK Metta futbolisti uzreiz pārņēma iniciatīvu, jau 5. minūtē norībinot pārliktni, bet atlēkušo bumbu Puzirevskim neizdevās raidīt tīklā – uz līnijas glāba aizsargs.

Tomēr 14. minūtē tieši FC Flora izvirzījās vadībā – pēc pārkāpuma soda laukumā mājinieki realizēja 11 metru soda sitienu (0:1).

Pēc ielaistajiem vārtiem vēl divas iespējas bija Puzirevskim – pirmajā no asa leņķa bumba lidoja garām vārtiem, otrajā no tukšiem vārtiem bumbu izsita aizsargs.

Mettiešiem piederēja liels pārsvars, taču izlīdzinājumu izdevās panākt vien pēdējās puslaika sekundēs, kad pēc Rēķa centrējuma precīzs bija Puzirevskis (1:1)!

Arī otrā puslaika sākumā Puzirevskis izcēlās ar vārtu guvumu – teicamu piespēli uz tālo stabu atdeva Kirkils, un Artjoms sita precīzi (2:1)!

63. minūtē jau bīstams moments bija pretiniekiem, taču sitiens lidoja nedaudz garām Sorokina sargātajiem vārtiem.

Līdz pat spēles beigām FK Metta futbolistiem piederēja iniciatīva, un 84. minūtē ar galvu Rēķis guva trešos vārtus, bet 90. minūtē pārbaudāmais spēlētājs precīzi izpildīja soda sitienu no 20 metriem. Otrajā duelī izcīnīta uzvara ar 4:1.

FK Metta:

Ņikita Parfjonovs, Emīls Aizpurietis, Kārlis Vilnis, Alans Kangars, Mikus Vasiļevskis, Kristofers Rēķis, Artjoms Puzirevskis, četri pārbaudāmie spēlētāji

Alvis Sorokins, Roberts Hons, Tomass Zants, Gabriels Kirkils, divi pārbaudāmie spēlētāji