FK Metta-2 spēlē neizšķirti ar Riga FC-2

Ievietots 17.04.17.

Savu ceturto spēli 2017.gada Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta-2 komanda.

metta-symbol-futbola-klubs-RGBDublieri
1 - 1
Riga FC-2rigafc

Pirmdien, 17.aprīlī, Hanzas vidusskolas laukumā mūsu dublieru komanda aizvadīja ceturtās kārtas spēli Virslīgas Dublieru čempionāta ietvaros, tiekoties ar Riga FC-2 futbolistiem.

Spēle iesākās diezgan līdzīgā cīņā, taču neliels pārsvars bumbas kontrolē bija Riga FC-2 futbolistiem. Un tieši viesi izmantoja savu pirmo reālo vārtu gūšanas izdevību, kad pēc centrējuma ar galvu bumbu vārtos raidīja Viktors Čebotarjovs, panākot 1:0 Riga FC dublieru labā.

Pēc ielaistajiem vārtiem FK Metta-2 komanda aktivizējās un pārņēma iniciatīvu savā rokās. 25.minūtē rezultātam bija jākļūst 1:1, taču neticamā kārtā pēc vairākiem atkārtotiem sitieniem no soda laukuma vidus bumba vārtos nenonāca.

Puslaika beigās komandas apmainījās ar bīstamiem momentiem – viesu spēlētāja spēcīgu sitienu atvairīja Alvis Sorokins, bet otrā laukuma pusē Ričarda Šauera izgājienu neitralizēja Roberts Ozols – un pirmais puslaiks tā arī noslēdzās – 0:1.

Arī spēles otrais puslaiks iesākās līdzīgā cīņā, nevienai no komandām neiegūstot pārsvaru bumbas kontrolē. Puslaika sākumā abām komandām bija pāris pusmomenti, līdz 67.minūtē lielisku izdevību sagaidīja Takumi Miyazaki, no soda laukuma robežas raidot bumbu vārtu stūrī – 1:1!

Pēc gūtajiem vārtiem laukumā bija daudz cīņas, un notikumi lielākoties norisinājās laukuma vidusdaļā, tomēr bīstamu epizodi uz līdzenas vietas izveidoja viesi un trāpīja pa mettiešu pārliktni.

Puslaika izskaņā vārtu konstrukcija tika norībināta vēl divas reizes, taču pēc Normunda Uldriķa un Konstantīna Fjodorova teicamiem sitieniem bumba atsitās pret pārliktni, bet vārtos nenonāca, un spēle noslēdzās neizšķirti 1:1.

Šī spēle bija īpaša, jo vienlaikus laukumā devās gan Virslīgas komandas pamatsastāva (Ingars Sarmis Stuglis, Takumi Miyazaki), gan pieredzējušie (Rūdolfs Puķītis un Mārtiņš Milašēvičs), gan akadēmijas spēlētāji (2000.gadi jau ar nelielu pieredzi un 2001.gadā dzimušie, kuriem tās ir pirmās spēles pieaugušo futbolā) - tāds lielisks pieredzes, rūdījuma un ambīciju apvienojums, kurā katram šai spēlē bija savs individuāls uzdevums, bet patīkami bija redzēt to, ka spēlētāji ļoti labi sapratās savā starpā, pieredzējušie spēlētāji darīja savu darbu un ar pozitīvu piemēru un padomu atbalstīja jaunos, savukārt jaunie spēlēja droši un nekautrējas uzņemties atbildību! Diemžēl neizdevās izraut uzvaru, kaut gan spēles beigas izveidojām daudz vārtu gūšanas momentus, bet kopumā ar spēlētāju sniegumu esam apmierināti! Turpinām neatlaidīgi trenēties, lai pilnveidotu savu meistarību!Viktors MazursFK Metta-2 treneris