FK Metta-2 spēlē neizšķirti ar FK RFS dublieriem

Ievietots 09.08.17.

Savu sešpadsmito spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta-2 komanda.

Dublieri
1 - 1
FK RFS-2

Otrdien, 8.augustā, Hanzas vidusskolas laukumā savu 17.kārtas spēli dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta-2 komanda, tiekoties ar FK RFS otro komandu, kas ir turnīra līdervienība.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā, nedaudz vairāk bumbu kontrolējot mettiešiem, tomēr 13.minūtē savā pirmajā bīstamajā epizodē no tuvas distances rezultātu atklāja tieši viesi – 0:1. Turpinājumā FK Metta-2 futbolisti meklēja iespējas rezultāta izlīdzinājumam, un 18.minūtē sitienu no 20 metriem izdarīja Milašēvičs, taču viesu vārtsargs bumbu tvēra. Pēcāk mājinieki pārliecinoši kontrolēja bumbu, taču uzbrukumā trūka asuma, kamēr 32.minūtē pie otriem vārtiem pēc Regžas sitiena glāba Dmitrijs Grigorjevs.

Mirkli vēlāk no soda laukuma robežām sita Krjukovičs, taču bumba pēc neliela rikošeta lidoja garām vārtu stūrim. Jau nākamajā epizodē Milašēvičs šāva no 30 metriem – bumba nedaudz aizspurdza gar vārtu devītnieku. Puslaika izskaņā lieliska iespēja pārsvaru dubultot bija FK RFS-2 futbolistam Daniilam Hvoiņickim, taču pēc viņa sitiena teicamu reakciju nodemonstrēja mettiešu vārtsargs Dmitrijs Grigorjevs.

Arī otrā puslaika sākumā laukumā bija redzama līdzīga cīņa ar daudz divcīņām laukuma vidusdaļā, bumbu vairāk kontrolējot FK Metta-2 futbolistiem. Uzbrukumi gan nedaudz bīstamāki padevās viesiem, draudīgāk apdraudot Grigorjeva vārtus – vienā no tiem, pēc soda sitiena Aleksandrs Solovjovs arī trāpīja pa vārtu pārliktni.

Tomēr puslaika otrajā pusē FK Metta-2 futbolisti spieda un vārti brieda, līdz 85.minūtē soda laukumā ielauzās Rihards Ozoliņš, pret kuru tika neatļauti pārkāpti noteikumi. 11 metru soda sitienu devās izpildīt Artūrs Biders, savu iespēju izmantojot – 1:1! Izskaņā bumba vēlreiz nonāca viesu vārtos, kad pēc stūra sitiena sitienu no 16 metriem izdarīja Ulmis un atlēkušo bumbu vārtos raidīja Šauers, tomēr tika fiksēts aizmugures stāvoklis, spēlei noslēdzoties neizšķirti –  1:1. Dublieriem šī bija trešā nezaudētā spēle pēc kārtas.