FK Metta-2 pārliecinoši uzvar un čempionātu noslēdz ar bronzas godalgām!

Pēdējo spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta-2 komanda.

FK Metta-2
4 - 0
FK Liepāja/Mogo-2

Svētdien, 21.oktobrī, savu 21.kārtas spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi mūsu dublieru komanda, savā laukumā uzņemot FK Liepāja/Mogo otro komandu.

Spēli jau no pirmajām minūtēm aktīvāk iesāka mettieši, pretiniekus piespiežot pretinieku pie sava soda laukuma, un 6.minūtē pēc labas saspēles Birka soda laukumā piespēlēja tālāk, un Renārs Varslavāns sita precīzi – 1:0! Arī turpinājumā FK Metta-2 komandai piederēja nospiedošs pārsvars laukumā, daudz kontrolējot bumbu, kā arī izdarot neskaitāmus sitienus pa viesu vārtiem, tomēr allaž veiksmīgi nospēlēja liepājnieku vārtsargs. Tomēr ne mūžīgi – puslaika beigu daļā Matīss Zēģele, pēc lieliskas Varslavāna piespēles, pārliecinoši realizēja izgājienu vienatnē pret vārtsargu un panāca 2:0!

Otrā puslaika sākumā laba iespēja no vārtu priekšas radās Zēģelem, tomēr viņš sita nedaudz garām, bet pāris epizodes vēlāk pēc Birkas piespēles izcēlās Benson Fazili, panākot 3:0! Turpinājumā labas iespējas bija Fazili, Krollim un Varslavānam, tomēr tās palika neizmantotas. Toties 75.minūtē rezultāts kļuva 4:0, kad pēc teicamas Zēģeles piespēles no vārtu priekšas izcēlās Emīls Birka! Līdz spēles beigām mājinieki varēja izcelties vēl pāris reizes, bet rezultāts vairs nemainījās – pārliecinoša uzvara pēdējā kārtā!

Uzvara pret FK Liepāja/Mogo-2 ļāva mettiešiem izcīnīt 3.vietu Virslīgas Dublieru čempionātā un bronzas godalgas! Apsveicam komandu un trenerus Andreju Karpovu un Viktoru Mazuru ar veiksmīgo sezonas noslēgumu!