FK Metta-2 pārliecinoši pārspēj Spartaks Jūrmala-2 futbolistus

Ievietots 19.03.17.

Savu otro spēli 2017.gada Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta-2 komanda.

Spartaks Jūrmala – 2
0 - 4
Dublieri

Svētdien, 19. martā, mūsu dublieru komanda Kauguru vidusskolas laukumā aizvadīja otro spēli Virslīgas Dublieru čempionāta ietvaros, tiekoties ar Spartaks Jūrmala-2 futbolistiem.

Spēli nedaudz aktīvāk iesāka jūrmalnieki, taču lēnām iniciatīvu pārņēma FK Metta-2 komanda, arī izveidojot spēles pirmo bīstamo momentu, kad 24.minūtē teicama izdevība bija Matīsam Zēģelem, taču viņš bumbu raidīja garām vārtiem.

Puslaika otrajā pusē mettieši beidzot izvirzījās vadībā, kad Matīsa Zēģeles izpildītais soda sitiens, neskarot nevienu no spēlētājiem, lidoja pa tiešo vārtu tīklā – 1:0. Tikai sešas minūtes vēlāk rezultāta starpību izdevās dubultot – pēc Renāra Varslavāna reida labajā flangā bumba tika nogādāta soda laukumā, kur apaļo priekšmetu vārtos raidīja Ņikita Ivanovs – 2:0!

Arī otrajā puslaikā aktīvāki bija FK Metta-2 futbolisti, vairāk kontrolējot bumbu un izveidojot vairākus momentus – divus bīstamus Krista Kalniņa sitienus atvairīja mājinieku vārtsargs. Tomēr jāpiebilst, ka arī laukuma otrā pusē pāris pusmomenti padevās Spartaks Jūrmala-2 futbolistiem.

Tomēr pašā spēles noslēgumā mettiešiem izdevās gūt vēl divus vārtus – vispirms 88.minūtē, realizējot izgājienu 1 pret 1 ar vārtsargu, jau otro reizi sezonā izcēlās Krists Kalniņš, bet punktu spēlei pielika Aleksejs Krjukovičs ar sitienu no vārtu tālajā stūrī, kas 2001.gadā dzimušajam futbolistam bija pirmie vārti dublieru rindās. Spēle tā arī noslēdzās ar pārliecinošu FK Metta-2 uzvaru 4:0.

Pēc neveiksmīgas sezonas atklāšanas spēles, šajā spēlē komandai bija liela motivācija paradīt labu sniegumu. Neskatoties uz to, ka rezultātu atklājam tikai 31. minūtē, sākot ar pirmajām minūtēm pārņēmām iniciatīvu un pilnībā kontrolējam spēli, tāpēc varam būt apmierināti ar rezultātu un komandas spēli, bet papildus rezultātam vēlamies redzēt arī labu individuālo sniegumu, un šajā komponentā mums ir jāprogresē ar katru nākamo spēli! Pašatdeve un liela pašdisciplīna treniņos un ikdienā ir pamats individuālai izaugsmei!Viktors MazursFK Metta-2 treneris