FK Metta-2 komanda sezonu noslēdz ar zaudējumu

Savu pēdējo spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta-2 komanda.

Dublieri
2 - 3
FK Liepāja/Mogo-2

Svētdien, 5.novembrī, Hanzas vidusskolas laukumā savu pēdējo spēli šī gada dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta-2 komanda, uzņemot viesus no Liepājas – FK Liepāja/Mogo-2 futbolistus.

Spēli daudz aktīvāk iesāka mettieši, diezgan pārliecinoši kontrolējot bumbu un veidojot pozicionālus uzbrukumus, kamēr liepājnieki atbildēja ar pretuzbrukumiem. Arī izveidoto momentu ziņā pārsvars piederēja mājiniekiem, un tas likumsakarīgi noveda pie vārtu guvuma – 19.minūtē pēc standartsituācijas no vārtu priekša precīzs bija Jēkabs Lagūns – 1:0!

Arī pēc gūtajiem vārtiem iniciatīva piederēja FK Metta-2 futbolistiem, taču diezgan negaidīti vārtus guva tieši viesi – Sidorova sitiens aizķēra kādu no spēlētājiem un nonāca vārtos – 1:1. Mirkli vēlāk nervi neizturēja Krišam Kārkliņam, kurš nopelnīja nevajadzīgu noraidījumu, atstājot FK Liepāja/Mogo-2 mazākumā vairāk kā 45 minūtes.

Otrā puslaika sākumā teritoriāls pārsvars piederēja mettiešiem, taču atšķirībā no pirmā puslaika bīstamu un asu momentu, saasinājumu pretinieka laukuma pusē nebija. Tieši otrādi – liepājnieki aizskrēja pretuzbrukumā un Rolands Vagančuks no aptuveni 25 metriem raidīja bumbu vārtu tīklā – 1:2.

Tas nozīmēja aizraujošu spēles izskaņu. 78.minūtē krita vēl vieni vārti, un tieši Vagančuks ar teicamu soda sitienu guva savus otros vārtus, panākot jau 3:1 mazākumā esošās FK Liepāja/Mogo-2 komandas labā. Ilgi gan divu vārtu pārsvars uz tablo nesaglabājās, jo 85.minūtē savus pirmos vārtus dublieru rindās guva Raimonds Krollis, no vārtu priekšas samazinot rezultāta starpību – 2:3!

FK Metta-2 futbolisti pilniem spēkiem devās uz priekšu, taču pietrūka laika un aukstasinības, piedzīvojot zaudējumu pret sudraba medaļu ieguvējiem no Liepājas. Tikmēr mettieši sezonu noslēdza 6.vietā.