Kārtējo spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta-2 komanda.

FK Metta-2
6 - 0
Spartaks Jūrmala – 2

Otrdien, 31.jūlijā, Hanzas vidusskolas laukumā mūsu dublieru komanda aizvadījusi Virslīgas Dublieru čempionāta 12.kārtas spēli ar Spartaks Jūrmala-2 futbolistiem.

Jau no pirmajām spēles minūtēm ļoti aktīvi un nospiedoši uzbruka mājinieki, tiekot pie neskaitāmām izdevībām atklāt spēles rezultātu. Vairākkārt uzbrukuma smailē bīstami uzbruka Van Dave Harmon, FK Metta-2 futbolisti paspēja izdarīt vairāk kā 10 sitienus pirmajā pusstundā, tomēr izvirzīties vadībā izdevās vien 38.minūtē, kad precīzs bija Sandi Dolo Sunnyboy.

Tomēr otrajā puslaikā mettieši pārākumu laukumā panāca arī uz tablo, kopumā raidot piecas bezatbildes bumbas viesu vārtos. Jāatzīst, ka rezultāts varēja kļūt arī lielāks, tomēr jāuzteic Spartaks Jūrmala vārtsargs, kas neļāva rezultāta starpībai pieaugt. Spēle noslēdzās ar rezultātu 6:0 – divi vārti Eduardam Emsim, vieni jau pieminētajam Sandi Dolo Sunnyboy, kā arī Van Dave Harmonam, Raimondam Krollim un Aleksandram Kartišovam.