FK Metta-2 izcīna ļoti svarīgu uzvaru un nonāk soļa attālumā līdz bronzai

Pirmspēdējo spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta-2 komanda.

FK Metta-2
2 - 0
Riga FC-2

Svētdien, 7.oktobrī, Virslīgas Dublieru čempionāta 20.kārtas spēli aizvadījusi FK Metta-2 komanda, Hanzas vidusskolas laukumā cīņā par 3.vietu tiekoties ar Riga FC-2.

Spēles sākumā vairāk bumbu kontrolēja mājinieki, bet komandas apmainījās ar diviem spēcīgiem sitieniem no vidējas distances, tomēr gan Sunnyboy Sandi Dolo, gan Boriss Bogdaškins sita labi, bet neprecīzi. 14.minūtē mettieši tika pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu, un bumbu precīzi tīklā raidīja Renārs Varslavāns – 1:0!

Turpinājumā joprojām vairāk ar bumbu bija FK Metta-2 futbolisti, tiekot arī pie bīstamiem momentiem, tomēr Zēģeles un Lagūna raidījumi mērķi nesasniedza. Jāatzīmē, ka puslaika beigās viesi norībināja Saulīša sargāto vārtu stabu.

Otro puslaiku enerģiskāk iesāka Riga FC-2 futbolisti, nedaudz iespiežot zaļi-baltos savā laukuma pusē, tomēr diezgan ātri iniciaīvu atkal pārņēma mettieši, arvien aktīvāk dodoties uz priekšu un tika par to atalgoti – Aleksejs Krjukovičs apzaga aizsargu un realizēja izgājienu vienatnē pret vārtsargu – 2:0!

Līdz puslaika beigām laukumā bija redzams atklāts futbols, iespējas bija abām komandām, tomēr teicami vārtos darbojās gan Helmuts Saulītis, gan Nils Puriņš. Labākās iespēja radās Krjukovičam un Dolo, tomēr abu bīstamos sitienus atvairīja vārtsargs.

Spēle noslēdzās ar 2:0 un FK Metta-2 komanda pēc šīs uzvaras pietuvojas uzvaras attālumā bronzas medaļām.