FK Metta-2 atspēlējas un pārspēj leģionāru pārstāvēto FK Jūrnieks

Ievietots 09.02.18.

Trešo pārbaudes spēli, gatavojoties 2018.gada Virslīgas Dublieru čempionāta sezonai, aizvadījusi FK Metta-2 komanda.

FK Jūrnieks
1 - 3
Dublieri

Piektdien Olimpiskajā Skonto hallē savu trešo spēli šogad aizvadījusi FK Metta-2 komanda, pārbaudes spēlē tiekoties ar leģendāro FK Jūrnieks, kas pagājušajā sezonā tika atjaunots un spēlēja Latvijas 2.līgā, un kuru komanda šoreiz sastāvēja no leģionāriem no Ziemeļamerikas un Eiropas.

Spēli aktīvāk iesāka pretinieki, vairāk kontrolējot bumbu, un 8.minūtē pēc bīstama soda sitiena teicami vārtos darbojās Alvis Sorokins, atvairot sitienu augšējā vārtu stūrī. Tomēr 19.minūtē glābējs nebija arī viņš, kad pretspēlētājs ar precīzu sitienu no aptuveni 20 metriem raidīja bumbu vārtu tīklā – 0:1.

Tas mettiešus sapurināja, un trīs minūtes vēlāk lieliskā pozīcijā nonāca Krollis, taču viņa sitienu no tuvas distances vārtsargs atvairīja. Līdz puslaika beigām gados vecākie FK Jūrnieks futbolisti vēl divas reizes bīstami apdraudēja vārtus – Sorokins vārtos darbojās nevainojami, kamēr laukumā otrā pusē fantastiska iespēja bija Krjukovičam, taču viņa sitienu no vārtu priekšas vārtsargs atsita.

Arī otro puslaiku enerģiskāk iesāka FK Jūrnieks futbolisti, turklāt 49.minūtē norībināja vārtu stabu. Tomēr turpinājumā FK Metta-2 pārņēma iniciatīvu, kas deva rezultātu – 61.minūtē pēc Šauera piespēles uzreiz no gaisa lieliski bumbu vārtu tīklā raidīja Ričards Ulmis – 1:1! Tas dublierus dzina uz priekšu, un 73.minūtē pēc Renāra Guliaka piespēles izgājienu vienatnē pret vārtsargu realizēja Aleksejs Krjukovičs – 2:1!

Tikai mirkli vēlāk zaļi-baltie tika pie vēl diviem momentiem – Pētersona un Šauera spēcīgus raidījumus no 16 metriem ar pūlēm atvairīja pretinieku vārtsargs. Taču 77.minūtē mettieši likumsakarīgi panāca savu, un Renārs Guliaks ar precīzu sitienu no 16 metriem tālajā apakšējā stūrī uzstādīja spēles gala rezultātu – 3:1!