Dublieru skaitļi un statistika 2018.gada sezonā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 03.12.18.

Virslīgas Dublieru čempionāts jau labu laiku ir noslēdzies, tāpēc īstais brīdis atskatīties uz FK Metta-2 statistiku.

Dublieru komanda čempionātu noslēdza oktobra izskaņā, šosezon izcīnot 3.vietu un bronzas medaļas.

Šajā gadā FK Metta-2 komanda 28 spēlēs izcīnīja 12 uzvaras, 4 reizes cīnījās neizšķirti, bet 5 reizes atzina pretinieku pārākumu, kopumā izcīnot 40 punktus, par 5 punktiem atpaliekot no 2.vietā esošajiem FK Ventspils-2 futbolistiem.

Mettieši kopā guva 63 vārtus (trešais labākais rezultāts), bet savos vārtos ielaida tikai 15 (dalīti labākais rādītājs čempionātā).

Individuāli lielākais spēles laiks bija Normundam Uldriķim, kurš aizvadīja 1620 minūtes 18 spēlēs, bet 1000 minūtes sasniedza vēl 4 futbolisti (Helmuts Saulītis, Gabriels Kirkils, Matīss Zēģele un Raimonds Krollis). Kopumā FK Metta-2 rindās laukumā devās 33 spēlētāji (ieskaitot arī Meistarkomandas spēlētājus), 6 no tiem spēlējot vien simboliski, nesasniedzot 100 minūšu robežu.

Visvairāk vārtu mettiešu rindās guva Renārs Varslavāns, vārtsargu pārspējot 14 reizes, bet viņam sekoja Raimonds Krollis un Ņikita Kovaļonoks ar 8 un 7 vārtu guvumiem. Kopumā FK Metta-2 sastāvā vārtus guva 15 dažādi spēlētaji.

Rezultatīvās piespēles visvairāk izpildīja Raimonds Krollis – astoņas, bet ar sešām piespēlēm izcēlās Renārs Varslavāns un Jēkabs Lagūns.

Visvairāk brīdinājumu saņēma Zēģele un Lagūns (pa pieciem), bet trīs reizes sezonā kāds no dublieru komandas spēlētājiem tika noraidīts no laukuma.