Arī dublieru un FK Ventspils-2 cīņā fiksēts neizšķirts

Ievietots 13.05.18.

Savu trešo spēli 2018.gada Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta-2 komanda.

FK Ventspils – 2
1 - 1
FK Metta-2

Svētdien, 13.maijā, Virslīgas Dublieru čempionāta 3.kārtas spēli aizvadījusi mūsu dublieru komanda, Ventspilī tiekoties ar vietējo FK Ventspils-2, kas ir turnīra līderi.

Pirmajā puslaikā nedaudz vairāk ar bumbu bija mājinieki, turklāt ļoti ātri izvirzījās vadībā, kad 9.minūtē precīzs bija Kristers Neilands. Kopumā ventspilnieki pirmajā puslaikā spēlēja augstu, daudzas reizes liekot mūsu dublieriem kļūdīties piespēlēs, kas noveda pie daudz brāķa un ierobežoja iespējas izveidot bīstamus uzbrukumus.

Otrajā puslaikā mettieši aktivizējās un pārņēma iniciatīvu savās rokās. Zaļi-baltie spēlēja efektīgi un rādīja skaistu kombinacionālo futbolu, tika pie pusmomentiem, taču allaž nedaudz pietrūka noslēdzošajā fāzē. Jāatzīmē, ka divas reizes komandu nācās glābt arī Helmutam Saulītim. Tomēr likumsakarīgi otrā puslaika gaitai, FK Metta-2 futbolisti izlīdzināja rezultātu – lieliska komandas saspēle un Renārs Varslavāns 77.minūtē panāca 1:1! Izskaņā mettieši devās uz priekšu, taču uzvaru izraut neizdevās.