Kārtējo spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta-2 komanda.

FK Liepāja/Mogo-2
4 - 0
Dublieri

Svētdien, 10.septembrī, Liepājā mūsu dublieru komanda aizvadījusi 21.kārtas spēli Virslīgas Dublieru čempionāta ietvaros, tiekoties ar FK Liepāja/Mogo-2 futbolistiem.

Spēles pirmajā puslaikā nedaudz aktīvāki bija mājinieki, vairāk kontrolējot bumbu. Liepājnieki pirmajā puslaikā veidoja vairākus bīstamus pozicionālos uzbrukumus, kamēr mettieši atbildēja ar daudz labiem pretuzbrukumiem. Tomēr vienīgos vārtus puslaikā izdevās gūt tieši FK Liepāja/Mogo dublieriem, kad viesi neveiksmīgi nospēlēja soda laukuma tuvumā, par ko tika sodīti un Sergii Shevchuk panāca 1:0 liepājnieku labā.

Otrā puslaika sākums mettiešiem bija ļoti neveiksmīgs – 51.minūtē Andris Krušatins realizēja 11 metru soda sitienu, bet tikai divas minūtes vēlāk Marks Kurtišs panāca jau 3:0 FK Liepāja/Mogo-2 komandas labā. Tas nebija viss – 65.minūtē Krušatins vēlreiz raidīja bumbu vārtu tīklā – 0:4, padarot viesu uzdevumu atspēlēties vēl grūtāku. Pēcāk FK Metta-2 komanda izveidoja vairākas labas spēles epizodes, tika pie pāris momentiem, taču vārtus gūt neizdevās. Neskatoties uz mettiešu centieniem, spēle tā arī noslēdzās – FK Metta-2 komanda piedzīvoja nepatīkamu zaudējumu ar 0:4.