Dublieri pārliecinoši pārspēj britu RIASA Academy

Ievietots 09.03.18.

Savu kārtējo spēli, gatavojoties Virslīgas Dublieru čempionātam, aizvadījusi FK Metta-2 komanda.

FK Metta-2
5 - 1
RIASA Academy

Šodien, 9.martā, savu 6.pārbaudes spēli pirmssezonas ciklā aizvadījusi mūsu dublieru komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot viesus no Līdsas RIASA Academy.

Spēles pirmo puslaiku daudz aktīvāk un pārliecinošāk aizvadīja mājinieki, droši kontrolējot bumbu un dominējot laukumā. Tas rezultējās vārtu guvumos – 11.minūtē pēc Jēkaba Lagūna piespēles no vārtu priekšas 1:0 panāca Normunds Uldriķis, bet 38.minūtē soda laukumā tehniski precīzi nospēlēja Ričards Ulmis, apmānot vairākus pretspēlētājus, raidīja bumbu vārtu tīklā – 2:0! Jāizceļ, ka pirmajā puslaikā Raimonds Krollis trāpīja pa vārtu pārliktni, kamēr veselas divas reizes Jēkaba Lagūna sitienus no pašas vārtu līnijas izsita aizsargs.

Arī otro puslaiku enerģiski iesāka FK Metta-2 futbolisti, un jau pašā sākumā ātri izvirzījās vadībā, kad soda sitienu no aptuveni 18 metriem realizēja Jēkabs Lagūns – 3:0! Tas nebija viss, un pavisam drīz Raimonds Krollis guva ceturtos komandas vārtus (4:0), palielinot rezultāta starpību. Puslaika otrajā pusē viesi no Lielbritānijas vienus vārtus atguva, taču tik un tā mettieši laukumā darbojās pārliecinoši un spēles pēdējā minūtē Gabriels Kirkils no soda laukuma vidus uzstādīja spēles gala rezultātu 5:1!