Dublieri otro apli iesāk ar zaudējumu Ventspilī

Miks Vilkaplāters
Ievietots 15.05.17.

Savu astoto spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta-2 komanda.

FK Ventspils – 2
2 - 0
FK Metta-2

Svētdien, 14.maijā, Ventspils 2.pamatskolas futbola laukumā mūsu dublieru komanda aizvadīja savu 8.kārtas spēli Virslīgas Dublieru čempionāta ietvaros, tiekoties ar vietējo FK Ventspils-2.

Pirmo puslaiku aktīvāk aizvadīja ventspilnieki, vairāk kontrolējot bumbu un izveidojot pāris bīstamus momentus. Mājinieki pirmajā spēles pusē arī trāpīja pa vārtu pārliktni, kamēr FK Metta-2 komanda līdz labai vārtu gūšanas iespējai tika ļoti reti. Tomēr pašā puslaika izskaņā FK Ventspils dublieru komanda atklāja spēles rezultātu, kad ātrajā uzbrukumā no soda laukuma robežas vārtus guva Jurijs Matvejevs – 0:1.

Otro puslaiku ļoti enerģiski iesāka mettieši, izveidojot pāris labus pusmomentus un meklējot iespējas rezultāta izlīdzinājumam. Tomēr mājinieki pateicoties vairākām standartsituācijām atkal pārņēma iniciatīvu. Kamēr FK Metta-2 komanda metās glābt spēli, pēdējās minūtēs pēc soda sitiena bumba atleca pie Raena Tālberga, un viņš no vārtu priekšas panāca 2:0. Pēc ielaistajiem vārtiem laika palika pavisam maz, un mūsu dublieru komanda izglābties nespēja, piedzīvojot zaudējumu ar 0:2.

Pieļāvām daudz individuālo kļūdu, un šīs kļūdas noveda līdz nepatīkamam rezultātam un zaudējumam 0:2! Futbolā ir svarīgs komandas darbs, bet bieži vien rezultātu izšķir precīzas individuālās darbības ar un bez bumbas, katram no spēlētajiem tas ir jāsaprot, un uz to visvairāk jākoncentrējas!Viktors MazursFK Metta-2 komandas treneris

FK Metta-2 – FK Ventspils-2

0:2 (0:1)

FK Metta-2:

Alvis Sorokins, Mārtiņš Biders, Roberts Ralfs Gudēns, Kristaps Mednis, Emīls Birka, Ingars Sarmis Stuglis, Ņikita Pačko, Takumi Miyazaki, Rihards Ozoliņš, Aleksejs Krjukovičs, Aivars Emsis

Uz maiņu:

Krists Kalniņš, Ričards Ulmis, Daniels Fedorovičs, Normunds Uldriķis

Brīdinājumi:

Aivars Emsis, Ņikita Pačko, Roberts Ralfs Gudēns

Nākamā spēle:

Pirmdien, 22.maijā, plkst. 20:00

Hanzas vidusskolas laukums, Rīga

FK Metta-2 – Spartaks Jūrmala-2