Dublieri mājās pārliecinoši sakauj FK Jelgava-2

Ievietots 02.07.18.

Savu astoto spēli 2018.gada Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta-2 komanda.

FK Metta-2
6 - 0
FK Jelgava – 2

Pirmdien, 2.jūlijā, kārtējo spēli Virslīgas Dublieru čempionāta sezonā aizvadījusi mūsu dublieru komanda, Hanzas vidusskolas futbola laukumā uzņemot FK Jelgava-2.

Jau no spēles pirmajām minūtēm mettieši pārņēma iniciatīvu, piecās minūtēs izveidojot 3-4 labas vārtu gūšanas iespējas. Tas noveda pie likumsakarīgiem vārtu guvumiem – 5. un 9.minūtē ar galvu pēc standartsituācijas vārtus guva Kristaps Mednis! Līdz puslaika beigām FK Metta-2 futbolisti dominēja laukumā, un guva vēl divus vārtus – ar galvu precīzs bija Ņikita Kovaļonoks, bet no soda laukuma iekšienes bumbu vārtu tīklā raidīja Ričards Ulmis – 4:0!

Arī otro puslaiku mājinieki iesāka pārliecinoši, un 48.minūtē bija jau guvuši vēl divus vārtus. Vispirms puslaika pirmajās 30 sekundēs no vārtu priekšas rezultatīvi sita Renārs Varslavāns, bet trīs minūtes vēlāk Renārs ar fantastisku sitienu vārtu devītniekā panāca jau 6:0 uz tablo. Līdz spēles beigām spēle nedaudz nomierinājās, un principā abas komandas spēli noveda līdz likumsakarīgām beigām. Spēle tā arī noslēdzās ar pārliecinošu mūsu dublieru uzvaru ar 6:0!