Dublieri izcīna pārliecinošu uzvaru pret Spartaks Jūrmala-2

Savu kārtējo spēli Dublieru sezonā aizvadījusi FK Metta-2 komanda.

Spartaks Jūrmala – 2
0 - 4
FK Metta-2

Sestdien, 29.septemrbī, Virslīgas Dublieru čempionāta 19.kārtas spēli aizvadījusi FK Metta-2 komanda, Kauguros tiekoties ar vietējo Spartaks Jūrmala-2.

Pirms aizvadītās cīņas abas komandas atradās atšķirīgās pozīcijās, raugoties no turnīra viedokļa – mettieši cīnās par goda pjedestālu, kamēr jūrmalnieki par nepalikšanu sausā punktu izteiksmē. Spēles pirmais puslaiks satura ziņā līdzinājās iepriekšējai savstarpējai spēlei – FK Metta-2 futbolisti ātri pārņēma iniciatīvu laukumā, veidojot momentus un vairāk kontrolējot bumbu, tomēr vadību iegūt izdevās vien puslaika izskaņā, kad precīzs bija Sunnyboy Sandi Dolo – 1:0!

Arī spēles otro puslaiku aktīvāk iesāka viesi, un 62.minūtē savus otros vārtus spēlē guva Dolo, panākot 2:0! Ar to, kā mēdz teikt, maisam gals bija vaļā un līdz puslaika beigām FK Metta-2 futbolisti guva vēl divus vārtus – 75.minūtē un 85.minūtē izcēlās Aleksandrs Kartišovs un Aleksejs Krjukovičs, uzstādot spēles gala rezultātu 4:0! Dublieri līdz ar to pēc neilga pārtraukuma atgriezās uz uzvaru takas pirms nākamās tik ļoti svarīgās spēles pret tiešajiem konkurentiem Riga FC-2.