Dublieri izcīna pārliecinošu uzvaru Jelgavā

Kārtējo spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta-2 komanda.

FK Jelgava – 2
0 - 4
FK Metta-2

Svētdien, 3.septembrī, izbraukuma spēli Jelgavā aizvadījusi FK Metta-2 komanda, Virslīgas Dublieru čempionāta ietvaros tiekoties ar FK Jelgava-2.

Spēli aktīvāk iesāka viesi, un jau 9.minūtē rezultātu atklāja komandas kapteinis Jēkabs Lagūns – 1:0! Arī turpinājumā daudz bīstamāk un enerģiskāk uzbruka FK Metta-2 futbolisti, un jāsaka, ka likumsakarīgi līdz puslaika beigām tika gūti vēl vieni vārti, kad pēc Benson Fazili piespēles precīzs bija Ņikita Kovaļonoks – 2:0!

Otrajā puslaikā mettieši turpināja iesākto, radot arvien jaunas vārtu gūšanas iespējas. 61.minūtē rezultāts uz tablo kļuva 3:0, kad atkal nostrādāja saikne Fazili-Kovaļonoks, un otrais raidīja bumbu vārtu tīklā! Nedaudz vēlāk viesi guva ceturtos vārtus – soda sitienu vārtu augšējā stūrī iesita Raimonds Krollis – 4:0! Līdz spēles beigām rezultāts vairs nemainījās, un FK Metta-2 komanda izcīnīja pārliecinošu, bet svarīgu uzvaru!