Dublieri piekāpjas FK RFS-2 futbolistiem

Ievietots 01.10.17.

Savu kārtējo spēli 2017.gada Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta-2 komanda

FK RFS-2
4 - 0
Dublieri

Svētdien, 1.oktobrī, Arkādijas stadiona mākslīgajā laukumā mūsu dublieru komanda aizvadījusi 24.kārtas spēli Virslīgas Dublieru čempionāta ietvaros, tiekoties ar FK RFS-2 futbolistiem.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki, vairāk kontrolējot bumbu, un diezgan ātri ieguva divu vārtu pārsvaru – 12.minūtē Raivis Ķiršs no 16 metriem panāca 1:0, taču tikai četras minūtes vēlāk Daniels Balodis ar galvu rezultātu dubultoja. Vēl pirms otrajiem ielaistajiem vārtiem teicama izdevība bija mettiešiem, taču Mārtiņš Milašēvičs no 18 metriem izpildīto soda sitienu trieca pret vārtu pārliktni.

Arī puslaika turpinājumā bumbu vairāk kontrolēja FK RFS dublieri, kamēr FK Metta-2 futbolisti meklēja iespējas pretuzbrukumos. Mājinieki izdarīja vairākus sitienus viesu vārtu virzienā, līdz 34.minūtē Iļja Šadčins ar sitienu no 16 metriem panāca jau 3:0 uz tablo, un pirmajā puslaikā vairs rezultāts nemainījās.

Otrā puslaika sākumā teicami viesu komandu glāba Alvis Sorokins, pēc sitiena no tuvas distances. Pēc mirkļa Jēkabs Lagūns izpildīja soda sitienu no aptuveni 20 metriem, taču pretinieku vārtsargs bumbu ar pūlēm atsita. Bumbu joprojām vairāk izdevās kontrolēt FK RFS dublieriem, taču arvien vairāk uzbrukumos izdevās aizskriet arī mettiešiem.

Tomēr 74.minūtē vārtus guva mājinieki, kad Daniils Hvoiņickis ar sitienu no soda laukuma robežas panāca 4:0. Pāris minūtes vēlāk labu sitienu izdarīja Renārs Varslavāns, taču FK Metta-2 futbolistu centieni gūt vismaz vienus vārtus bija nesekmīgi. Diemžēl nācās piedzīvot zaudējumu turnīra līderiem ar 0:4.