Savu kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta-2 komanda.

FK Metta-2
0 - 1
FK RFS-2

Otrdien, 25.septembrī, savu 17.kārtas spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta-2 komanda, savā laukumā uzņemot turnīra līderus FK RFS-2.

Spēles sākumā vairāk bumbu kontrolēja FK RFS-2 futbolisti, pāris reizes pārbaudot arī Helmuta Saulīša modrību. Kopumā mājinieki spēlēja pašaizliedzīgi aizsardzībā, kā arī izveidoja vairākus labus pretuzbrukumus. Vienā no tiem vienatnē pret vārtsargu izlauzās Dolo, tomēr sita pāri. 27.minūtē viesi pēc Guliaka pārkāpuma tika pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu, tomēr to nerealizēja – FK Metts-2 komandu glāba stabs. Lai gan šķita, ka puslaiks varētu noslēgties neizšķirti, 41.minūtē Kazačoks no vārtu priekšas izvirzīja pretiniekus vadībā – 0:1.

Spēles otro puslaiku daudz aktīvāk iesāka mettieši, brīžiem pārņemot arī bumbas kontroli savās rokās. Bīstamus prettriecienus izpildīja FK RFS dublieri, tomēr allaž Saulītis vai aizsardzība kopīgiem spēkiem spēlēja nevainojami. Puslaika otrajā pusē FK Metta-2 futbolistu uzbrukumi kļuva arvien azartiskāki, priekšējā līnijā aktīvi darbojoties Birkam, Zēģelem un Dolo, tomēr nedaudz pietrūka precīzas pēdējās darbības. Izcilākā iespēja izraut vismaz punktu radās jau kompensācijas laikā, kad Dolo lieliski ierāvās soda laukumā, deva gar vārtiem, tomēr Kartišova sitiens no 7 metriem tika atvairīts. Diemžēl 0:1.